Vestuvės

Meksika – ideali kryptis Jūsų meilės šventei – vestuvėms.Pasaulinio garso paplūdimiai, stulbinantys kolonijiniai architektūriniai statiniai, senoviniai majų griuvėsiai, Karibų jūros spalvingieji koraliniai rifai ir švelnus klimatas – tai tik kelios priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti šią, kadaise buvusią galingą karalystę, šalį išskirtinei progai.

Populiariausia vestuvių ceremonijos vieta Meksikoje – paplūdimys, juk taip egzotiška ir smagu žengti basomis kojomis per purų smėlį link altoriaus ar sakyti priesaiką, kuomet gražuoliai delfinai plaukioja vos už kelių šimtų metrų... Tuoktis galite net ir Meksikos džiunglėse, pagal indėniškas tradicijas, kur Jūsų santuoką palaimins galingasis šamanas ir pati Motina Gamta... Šventės proga sudaužytumėte margą „pinjatą“, sušoktumėte pirmąjį šokį dainuojant linksmiesiems „mariačiams“, o vestuvinei vakarienei valgytumėt traškiuosius „takos“ ir sakytumėt tostą pakėlę tekilos taurelę... Jei norite įsimintinų vestuvių – Meksika laukia Jūsų!

Kaina  5260 Lt
Bilieto kaina nuo  nuo 3200 Lt
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Vestuvės ir poilsis Meksikos kurortuose: Kankune/RIvjera Maja 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,