Kelionė į Meksiką: Mistiškoji Meksika

Meksikas – Teotihuakanas - Antropologijos muziejus – Fridos Kahlo muziejus – Levo Trockio muziejus – Tasko – Šočikalkas – Kakauamilpa urvas - Tasko - Xochimilco – Meksikas – Puebla – Verakruzas – La Venta – Palenkė – Jaščilanas – Misol Ha – Palenkė - Kampečė – Ušmalis – Merida – Čičen Ica – Ik Kil – Kankunas (Rivjera Maja)

Mistiškoji Meksika – tai nepaprastai turtinga pažintinė kelionės į Meksiką, kurios metu aplankysite net 9 objektus įtrauktus į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą: Kakaumilpa urvus (grotas), Sidabrinį Tasko miestą, garsųjį uostamiestį – Verakruzą, senąjį majų miestą – Jaščilaną arba įspūdingąjį muziejų po atviru dangumi – La Ventą...

1 diena. Vilnius/Ryga – Meksikas
Skrydis į Meksiko miestą. Atskridus, oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Meksikoje atstovai, kurie palydės į 5* viešbutį.

2 diena. Meksikas – Teotihuakanas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Meksikos sostinėje, kurios metu apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę ir šalia jos esančius senojo actekų apeigų centro griuvėsius. Ankščiau čia buvusi piramidė Templo Mayor, šiuo metu veikia kaip muziejus ir yra archeologinių kasinėjimų vieta. Lankysitės vienoje svarbiausių Meksikos katalikiškų katedrų, apžiūrėsite Nacionalinius rūmus, kur saugomi garsaus Meksikos menininko Diego Rivieros freskos (esant galimybei). 
Keliausite į „Dievų miestą“ - Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į garsiąsias Saulės (trečioji pagal aukštį piramidė pasaulyje) ir Mėnulio piramides. Nakvynė 4* viešbutyje Meksiko mieste.

3 diena.  Antropologijos muziejus – Fridos Kahlo muziejus – Levo Trockio muziejus – Tasko
Šią dieną, po pusryčių, vyksite į vieną didžiausių ir svarbiausių pasaulyje Nacionalinį Antropologijos muziejų, kuriame eksponuojami įspūdingi archeologiniai ir etnografiniai objektai iš visos Meksikos. išvysite pačius įdomiausius majų ir actekų kultūros eksponatus bei įspūdinguosius actekų akmeninius kalendorius. 
Lankysitės dailininkės Fridos Kahlo namuose, tapusiuose muziejumi, kuris liudija unikalų šios moters gyvenimą – kupiną aistros ir skausmo. „Kojos, kam man jos, jei turiu sparnus ir galiu skristi“ – taip talentinga menininkė atsiliepė apie savo fizinę ir dvasinę būseną. Šalia vaizdingoje vietovėje – Coyoacán stovinčio „Mėlynojo namo“, kuriame Frida Kahlo gimė 1907 m. ir pragyveno visą savo gyvenimą, stovi vieno iš 1917 m. revoliucijos Rusijoje lyderio Levo Trockio namas. Žymus sovietinis politikas Meksikoje rado politinį prieglobstį, ir šiandien, Jūs galėsite pasisvečiuoti jo namuose, apžiūrėti asmeninius Levo Trockio daiktus ir nuotraukas.
Vakare atvyksite į Tasko, kuris įtrauktas į „Gražiausiųjų Meksikos miestų“ sąrašą ir tituluojamas Meksikos sidabro sostine.  Šio žavaus miesto grįstos akmenimis jaukios siauros gatvelės, raudonais stogais dengti seni namai ir puošnūs fontanai, stūksantys nesibaigiančių kalnų fone savo svečiams dovanoja nepakartojamus peizažus. 
Tasko mieste vaikščiosite po pačias įdomiausias gatveles ir aikštes, lankysitės geriausiose sidabro parduotuvėlėse, išvysite svarbiausią aikštę – Plaza Borda, lankysitės sidabro verslo pradininko Tasko mieste prancūzo Joseph de la Borda name – muziejuje, XVIII a. klasikiniu baroko stiliumi pastatytoje Santa Prisca bažnyčioje. Nakvynė 4* viešbutyje Tasko.

4 diena. Tasko – Šočikalkas – Kakauamilpa urvas – Tasko
Po pusryčių keliausite į ikikolumbinio laikotarpio archeologinių paminklų zoną, saugomą UNESCO – Šočikalką – grandiozinio actekų religinių ceremonijų ir apeigų centro griuvėsius. Išvertus iš nahuatlių kalbos radimvietės pavadinimas reiškia „gėlių namas“ ir visai ne be priežasties, kadangi ši vieta išsidėsčiusi itin gražioje vietoje, už didžiulės kalvos, apsupta vaizdingo slėnio, Moreloso valstijoje.
Toliau Jūsų laukia ekskursija laiku ir erdve – aplankysite įspūdingiausius urvus Meksikoje – Kakauamilpos grotas, kurios yra beveik 2 km aukščio ir 100 m pločio. Urvuose esančiuose stalaktituose ir stalagmituose galėsite įžvelgti įvairiausias formas – žmonių, gyvūnų ir fantastinių būtybių. Ar galite patikėti, kad šie dariniai, pasak mokslininkų, per šimtmetį vidutiniškai „paauga“ 2 centimetrus?
Grįšite atgal į Tasko miestą ir turėsite galimybę savarankiškai pasivaikščioti po sidabro sostinę. Nakvynė 4* viešbutyje Tasko.

5 diena. Tasko – Xochimilco – Meksikas
Papusryčiavę, keliausite prie Xochimilco kanalų – vienintelių išlikusių iš ispaniškojo miesto Tenočtitlano. Apžiūrėti nuostabaus grožio kanaluose esančius sodus galėsite tik plaukdami valtimi. Tai Jūs ir padarysite: paplaukiosite spalvingomis tradicinėmis valtelėmis, ragausite vietinę tekilą, besiklausant autentiškų „jūreivių“ dainų. Grįžimas į Meksiko miestą.

6 diena. Meksikas – Puebla – Verakruzas
Pusryčiai. Išvyksite iš Meksiko į nuostabųjį Meksikos įlankos uostą, svarbiausią ir seniausią Meksikos uostamiestį – Verakruzą. Pakeliui išvysite įspūdinguosius Siera Madre kalnus, kurių du žinomiausi – Popokatepetlio ir Istaksihuatlio ugnikalniai. Ekskursija kolonijiniame „angelų mieste“ Pueble, saugomame UNESCO, kuris stovi tarp keturių ugnikalnių. Mieste apžiūrėsite nuostabią katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus. Vakare susipažinsite su Verakruzu. Nakvynė 4* viešbutyje Verakruze.

7 diena. Verakruzas – La Venta – Palenkė
Po pusryčių paliksite Verakruzą ir keliausite link Palenkės miestelio, sustosite apžiūrėti La Ventos olmekų civilizacijos muziejaus po atviru dangumi, kuriame saugomos didžiulės akmeninės galvos bei kitos skulptūros, priklausančios seniausiai ir paslaptingiausiai Amerikos civilizacijai. Nakvynė 4* viešbutyje Palenkėje.

8 diena. Palenkė – Jaščilanas – Misol Ha – Palenkė 
Anksti ryte (pusryčiams bus išduodami pusryčių paketai) išvyksite į džiungles, kuriose teka paslaptingoji Usumasinta upė – vienintelis kelias, kuriuo būtina keliauti (šiuo atveju plaukti valtelėmis), norint patekti į senovinį majų miestą – Jaščilaną. Šią dieną turėsite progą išvysti nuostabaus grožio akinančiai žydrą Misol Ha krioklį, prie kurio galėsite ir išsimaudyti. Grįžimas į Palenkę nakvynei.

9 diena. Palenkė – Kampečė
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija vienoje žymiausių majų kultūros archeologinių vietų Palenkėje, kuri taip pat įtraukta į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Turėsite laiko apžiūrėti šios mistinės vietos lobius, ankstyvojo ispaniškojo periodo statinius, apsuptus tropinės augmenijos – Čiapaso džiunglių.
Antroje dienos dalyje vyksite į UNESCO saugomą Kampečės uostamiestį, kurį puošia žavi barokinio stiliaus kolonijinė architektūra. Viešint Kampečėje rekomenduojame pasivažinėti „turistiniu tramvajumi“ (už papildomą mokestį).
Nakvynė 4* viešbutyje Kampečėje.

10 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida
Papusryčiavę vyksite į senovinį majų miestą – Ušmalį, kuriame saugomi reikšmingiausi majų paminklai Jukatane, Puuk (Puuc) architektūros stiliaus pavyzdžiai išlaikę savo žavesį iki šių dienų.
Ušmalis IV – IX amžiuje klestėjęs vienas gražiausių majų miestų ir yra įtraukas į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą.
Toliau keliausite į Jukatano valstijos sostinę – Meridą, kur keliautojus vilioja įspūdinga centrinė Nepriklausomybės aikštė ir Paseo del Monteho prospektas, kuriame daug europietiško stiliaus XIX – XX a. rezidencijų. 
Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.

11 diena. Merida – Čičen Ica – Ik Kil – Kankunas 
Po pusryčių aplankysite senovinį Čičen Icą miesto archeologines vietoves, kuris savo laiku buvo vienas iš pagrindinių majų civilizacijos centrų. Čia išvysite vieną iš Naujųjų Pasaulio stebuklų – Kukulkano piramidę ir kitus majų civilizacijos paminklus, taip pat vieną didžiausių centrinėje Amerikoje „El Caracol“ observatoriją, žaidimo kamuolių šventyklą.
Šią dieną taip pat aplankysite reto grožio požeminį ežerą Ik Kil, susiformavusi įgriuvus karstinėms uolienoms, čia bus galima net išsimaudyti.
Tai paskutinis objektas, numatytas programoje, kurį apžiūrėję vyksite į Kankuną arba Rivjera Majos kurortą nepamirštamam poilsiui prie Karibų jūros... 

12, 13 dienos. Poilsis prie Karibų jūros
Poilsis prie Karibų jūros Kankuno arba Rivjera Maja kurortuose. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

14 diena. Kankunas – Vilnius/Ryga
Pervežimas į Kankuno oro uostą, skrydis į Vilnių/Rygą.

KELIONĖS DATOS 2016 m.
vasaris: 9, 23 d.
kovas: 15 d.
balandis: 5, 26 d.

Kelionės kainos:

 2016 m. kainos

Pažintinė kelionė ir poilsis Kankune
Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU PALACE LAS AMERICAS 5* /AI    
RIU CARIBE 4*+ /AI    
CANCUN BAY RESORT 3* /AI                                

 

Pažintinė kelionė ir poilsis Rivjera Maja kurorte
Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU TEQUILA 5* /AI    
IBEROSTAR QUETZAL 5* /AI/
   
ALLEGRO PLAYACAR by OCCIDENTAL 4* /AI      
Į kaina įskaičiuota:
- pasitikimas Meksiko oro uoste, pervežimai iš/į oro uostus;
- 10 nakvynių su pusryčiais 4*, o Meksikos mieste 5* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose programos metu;
- kelionė 1 klasės autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą;
- vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- pažintiinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus;
- 3 nakvynės su „viskas įskaičiuota“ pasirinktame viešbutyje Kankuno arba Riviera Maja kurortuose.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių ir vietinio skrydžio Meksikas - Kankunas bilietai (nuo 815 Eur);
- sveikatos draudimas kelionės metu;
- arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos ir pramogos.
Pastabos:
- kaina nurodyta eurais vienam asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
- minimalus keliautojų skaičius – 1 asmuo;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja „LEHKO“

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,