nuo 1540 EUR

kelionė į Meksiką: Magiškoji Meksika

Meksikas – Teotichuakanas – Puebla – Verakruzas – La Venta – Palenkė – Jaščilanas – Misol Ha – Palenkė – Kampečė – Ušmalis – Merida– Čičen Ica – Kankunas (Rivjera Maja)

1 diena. Vilnius/Ryga - Europos miestas - Meksikas
Skrydis į Meksiko miestą. Atskridus, oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Meksikoje atstovai, kurie palydės į 4* viešbutį.

2 diena. Meksikas - Nacionalinis Antropologijos muziejus - Teotichuakanas
Apžvalginė ekskursija Meksikos sostinėje, kurios metu apžiūrėsite centrinę Sokalo aikštę, senąją katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivieros freskomis (esant galimybei). Apsilankysite viename didžiausių ir svarbiausių pasaulyje Antropologijos muziejuje. Vyksite į „Dievų miestą“ - Teotihuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia užkopsite į visame pasaulyje žinomas Saulės (trečioji pagal aukštį piramidė pasaulyje) ir Mėnulio piramides. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena.  Meksikas - Puebla - Verakruzas 
Išvyksite iš Meksiko į nuostabųjį Meksikos įlankos uostą, svarbiausią ir seniausią Meksikos uostamiestį Verakruzą. Pakeliui pamatysite Siera Madre kalnus, kurių du žinomiausi - Popokatepetlio ir Istaksihuatlio ugnikalniai. Ekskursija kolonijiniame “angelų mieste” Pueble, saugomame UNESCO, kuris stovi tarp keturių ugnikalnių. Mieste apžiūrėsite nuostabią katedrą, senąją Rotušę ir XVII a. Arkivyskupo rūmus. Vakare susipažinsite su Verakruzu. Nakvynė viešbutyje Verakruze. 

4 diena. Verakruzas - La Venta - Palenkė
Keliaujant į Palenkės miestelį sustosite apžiūrėti La Ventos olmekų civilizacijos muziejumi po atviru dangumi, kuriame saugomos didžiulės akmeninės galvos bei kitos skulptūros, priklausančios seniausiai ir paslaptingiausiai Amerikos civilizacijai. Nakvynė viešbutyje Palenkėje.

5 diena. Palenkė – Jaščilanas – Misol Ha – Palenkė 
Anksti ryte išvyksite į džiungles, kuriose yra paslaptingoji Usumasinta upė – vienintelis kelias, kuriuo būtina keliauti (šiuo atveju plaukti valtelėmis) norint patekti į senovinį majų miestą – Jaščilaną. Šią dieną turėsite progą išvysti nuostabaus grožio akinančiai žydrą Misol Ha krioklį, prie kurio galėsite ir išsimaudyti. Nakvynė viešbutyje prie Palenkės.

6 diena. Palenkė – Kampečė
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija vienoje žymiausių majų kultūros archeologinių vietų Palenkėje, kuri taip pat įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Mįslingas miestas skendi Čiapaso džiunglėse tarp palmių ir lianų. Čia aplankysime piramides, šventyklų griuvėsius ir valdovo Pakala II mauzoliejų. Atvykstame į UNESCO saugomą Kampeče miestą tvirtovę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena.  Kampečė – Ušmalis – Merida 
Keliausite į didingą IV -IX a. klestėjusį Ušmalio miestą. Tai vienas gražiausių majų civilizacijos miestų, nepraradęs savo žavesio ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Susipažinsite su vietinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis įžymybėmis: Pranašo piramide, Lietaus dievo rūmais, Vėžlių namais. Vėliau vyksite į Jukatano valstijos sostinę Meridą, kurioje apžvalginės ekskursijos metu pamatysite centrinę Nepriklausomybės aikštę ir Paseo del Monteho prospektą. Nakvynė  viešbutyje Meridoje. 

8 diena.  Čičen Ica – Ik Kil – Kankunas 
Keliausite link Kankuno ir pakeliui aplankysite Čičen Icą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išlaikusių Jukatano pusiasalio majų ir toltekų kultūros paminklų, vadinamą vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsiveria įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą - pamatysite „El Caracol“ observatoriją, žaidimo kamuolių šventyklą, Šventąjį altorių, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salę, karių šventyklą. Aplankysite reto grožio požeminį ežerą Ik Kil, susiformavusį įgriuvus karstinėms uolienoms, kuriame galima maudytis. 

Po programos pervežimas į pasirinktą viešbutį Kankune arba Rivjera Maja kurorte, poilsiui prie Karibų jūros. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.
 
9-10 diena. Poilsis prie Karibų jūros.

11 diena. Pervežimas į Kankuno oro uostą, skrydis į Vilnių/Rigą. 
 
KELIONĖS DATOS 2016 m.: 
sausis: 15 d.
vasaris: 12, 26 d.
kovas: 18 d.
balandis: 8, 29 d.

Kelionės kainos:

2016 m. kainos

Pažintinė kelionė ir poilsis Kankune
Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU PALACE LAS AMERICAS 5* /AI 1645 Eur 150 Eur
RIU CARIBE 4*+ /AI 1555 Eur 121 Eur

 

Pažintinė kelionė ir poilsis Rivjera Maja kurorte                          
Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU TEQUILA 5* /AI 1575 Eur 105 Eur
IBEROSTAR QUETZAL 5* /AI/
1630 Eur 125 Eur
ALLEGRO PLAYACAR by OCCIDENTAL 4* /AI   1540 Eur 95 Eur
Į kaina įskaičiuota:
- pasitikimas oro uoste Meksiko mieste, pervežimas iki viešbučio, pervežimas iš viešbučio į oro uostą;
- 7 nakvynės su pusryčiais 4*, o Meksikos mieste 5* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose programos metu;
- kelionė 1 klasės autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą;
- vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus;
- 3 nakvynės su “viskas įskaičiuota” maitinimu pasirinktame viešbutyje Kankuno arba Rivjera Maja kurortuose.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių ir vietinio skrydžio Kankunas - Meksikas bilietai (nuo 815 Eur);
- draudimas;
- arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos.
Pastabos:
- kaina nurodyta eurais vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
- minimalus keliautojų skaičius – 1 asmuo;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,