Individuali kelionė į Meksiką: Majų imperija

Kankunas - Čičen Ica - Merida - Ušmalis – Kampečė - Viljahermosa - La Venta – Sumidero kanjonas – San Kristobal de las Kasas - San Chuan Čamula – Misol Ha - Palenkė - Jaščilanas - Palenkės Archeologinė Zona – Bekanas – Četumalis - Tulumas – Kankunas (Rivjera Maja)


1 diena. Vilnius/Ryga - Europos miestas - Kankunas
Skrydis į Kankuną. Atskridus, oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Meksikoje atstovai, kurie palydės į 4* viešbutį. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Kankune. 

2 diena. Kankunas - Čičen Ica - Merida
Aplankysite Čičen Icą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalio majų ir toltekų kultūros paminklų, vadinamą vienu iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsiveria įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą - pamatysite „El Caracol“ observatoriją, žaidimo kamuolių šventyklą, Šventąjį altorių, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salę, karių šventyklą. Aplankysite reto grožio požeminį ežerą Ik Kil, susiformavusį įgriuvus karstinėms uolienoms, kuriame galima maudytis. Apžiūrėję Čičen Icą, keliausite į pusiasalio sostine tituluojamą – Meridą, kadaise vadintą Meksikos Paryžiumi. Pamatysite miesto centrinę aikštę, vadinamą Sokalo ir svarbiausią gatvę Paseo del Montecho. Nakvynė 4* viešbutyje Meridoje.

3 diena. Ušmalis – Meksikietiškoji Hasjenda – Kampečė
Po pusryčių keliausite į X a. pastatytą majų miesto vietą Ušmalį, saugomą UNESCO. Šis vėlyvojo klasikinio majų laikotarpio palikimas vadinamas vienu kompleksiškiausių ir gražiausių Puuk architektūros pavyzdžių. „Puuc“ reiškia „kalvotas kraštas“ - taip vadinami ne tik netoliese esantys kalnai, bet ir šiose vietose išlikusi senovės architektūra, kurios dekoravimui būdingi pastatų viršutinę dalį puošiantys horizontalūs akmens reljefai. Aplankysite viename iš daugelio tradicinių Meksikos dvarų, kurie šiuo metu tapę muziejais arba prašmatniais „boutique“ stiliaus viešbučiais. Toliau keliausite į Kampečę. Nakvynė 4* viešbutyje Kampečėje.

4 diena. Archeologinis Kampečės muziejus – Viljahermosa
Apsilankysite majų archeologiniame muziejuje Fuerte de San Miguel Kampečėje. Vakare atvyksite į La Ventos olmekų civilizacijos muziejumi po atviru dangumi, kuriame saugomos didžiulės akmeninės galvos bei kitos skulptūros, priklausančios seniausiai ir paslaptingiausiai Amerikos civilizacijai. Ten taip pat turėsite galimybę apsilankyti zoologijos sode arba pažiūrėti garso ir šviesos šou. Nakvynė 4* viešbutyje Vilhermosoje.

5 diena. La Venta – Sumidero kanjonas – San Kristobal de las Kasas
Šią dieną keliausite į stulbinantį Sumidero kanjoną, kur Jūsų lauks plaukimas upe valtelėmis, besigrožint nepakartojama Siera Madrė kalnų panorama. Keliausite vingiuotais kalnų keliukais link žaviojojo San Kristobal De Las Kasas kolonijinio miesto. Nakvynė 4* viešbutyje.

6 diena.  San Chuan Čamula – Misol Ha - Palenkė
Aplankysite mistiškąjį  San Chuan Čamula miestelį, žinomą dėl paslaptingosios šventyklos, kurioje atliekami apeigos ir ritualai skirti dvejoms  visiškai skirtingom religijoms – katalikų ir indėnų. Tuomet keliausite prie Misol Ha krioklio, čia pat galėsite ir atsigaivinti maudynėmis. Vakare pasieksite Palenkę. Nakvynė 4* viešbutyje Palenkėje.

7 diena. Jaščilanas –Palenkė 
Anksti ryte išvyksite į džiungles, kuriose teka paslaptingoji Usumasinta upė – vienintelis kelias, kuriuo būtina keliauti (šiuo atveju plaukti valtelėmis), norint patekti į senovinį majų miestą – Jaščilaną. Grįžimas į Palenkę ir nakvynė 4* viešbutyje Palenkėje.

8 diena. Palenkės Archeologinė Zona – Bekanas – Četumalis
Lankysitės džiunglių apsuptoje žymiausioje Meksikoje majų civilizacijos Palenkės Archeologinėje zonoje, saugomoje UNESCO. Pasigrožėsite piramidėmis, šventyklų griuvėsiais, karaliaus Pakalo II mauzoliejumi. Vėliau keliausite apžiūrėti archeologinių paminklų Bekane, kuris žinomas dėl jo unikalios apsauginės sistemos. Vakare atvykimas į Kintanos Roo sostinę – Četumalį. Nakvynė 4* viešbutyje Četumalyje.

9 diena. Tulumas – Kankunas
Pirmoje dienos dalyje keliausite į senąjį majų civilizacijos miestą – Tulumą, kažkada buvusį itin svarbiu uostu. Šiuo metu tai vienas iš geriausiai išsilaikiusių pakrantės miestų. Popiet išvyksite į Kankuną. Metas poilsiui prie Karibų jūros.

10-12 diena. Poilsis prie Karibų jūros
Poilsis prie Karibų jūros Kankuno arba Rivjera Maja kurortuose. Galimos papildomos pažintinės ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį.

13 diena.
Pervežimas į Kankuno oro uostą, skrydis į Vilnių/Rygą.

Kelionės kainos:

 

Pažintinė kelionė ir poilsis Kankune

Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU PALACE LAS AMERICAS 5* /AI    
RIU CARIBE 4*+ /AI    
CANCUN BAY RESORT 3* /AI                                
Pažintinė kelionė ir poilsis                  
Rivjera Maja kurorte                        
Viešbutis Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. Papildoma nakvynė
RIU TEQUILA 5* /AI    
IBEROSTAR QUETZAL 5* /AI/
   
ALLEGRO PLAYACAR by OCCIDENTAL 4* /AI      
Į kaina įskaičiuota:
- pasitikimas oro uoste Kankune, pervežimas iki viešbučio ir pervežimas iš viešbučio į oro uostą;
- 8 nakvynės su pusryčiais 4* viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose programos metu;
- kelionė 1 klasės autobusu su oro kondicionieriumi, pagal programą;
- vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- pažintinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į pagal programą lankomus objektus;
- 3 nakvynės su “viskas įskaičiuota” pasirinktame viešbutyje Kankuno arba Riviera Maja kurortuose.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinių skrydžių bilietai;
- sveikatos draudimas;
- arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos.
Pastabos:
- kaina nurodyta eurais vienam asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
- minimalus keliautojų skaičius – 1 asmuo;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,