Kelionės

Vešlios tropinės džiunglės šalia auksinių, kaktusais nubarstytų dykumų, bruzdantys didžiuliai mega miestai, rūkstantys snieguotomis viršūnėmis vulkanai, smėlio paplūdimiai, įspūdingi kanjonai bei sraunios upės, nepakartojama spalvinga laukinė gamta – visa tai – Meksika.Ši kryptis tiks ir ramiam poilsiui prie Karibų jūros, besidžiaugiant nepaprasto grožio paplūdimiu, povandeniniu pasauliu, gausiu koraliniais rifais, ir pažintinėms ekskursijoms nedideliuose tradiciniuose miesteliuose, ir nuotykių kupiniems žygiams po tankius miškus bei kalnus, ir didžiųjų  banginių bei protingųjų delfinų stebėjimui. Tai dinamiška šalis, kupina kontrastų, galinti pasigirti turtinga kultūra, pritraukianti daugybę keliautojų iš viso pasaulio, kurie čia vyksta ištisus metus. Dėl klimato ypatybių nesvarbu, kuriuo metų laiku keliausite, visada atsiras vieta, kur galėsite mėgautis puikiu oru.

Meksiko miestas, kažkada buvęs actekų civilizacijos centru, šiandien yra tviskanti Meksikos sostinė. Modernusis Kankunas gali pasiūlyti viską, ko reikia Jūsų atostogoms. Elitinis Akapulkas – tai verdantis naktinis gyvenimas... Aplankykite garsiąsias Meksikos piramides, Majų šventyklas, įspūdingus architektūrinius monumentus – bažnyčias, vienuolynus ir aikštes, istorinius muziejus. Ragaukite garsios visame pasaulyje išskirtinės meksikietiškos virtuvės gardumynų, paskanintų aštriais prieskoniais, ragaudami vietinės gamybos vyno ar kaitinančios tekilos.
Lietuvos piliečiams vykstant į Meksiką vizų nereikia, tačiau prieš atvykstant būtina užpildyti turisto kortelę ir bagažo deklaracijos anketą.

Pradžia - Kankune

Kaina  
Datos ir trukmė
Kelionė į Meksiką 3 nakv. ir poilsis 7 nakv. PRADŽIA - KANKUNE
Transport:
Fly

Pradžia - Meksikos mieste

Kaina  1540 Eur
Bilieto kaina nuo  815 Eur
Datos ir trukmė
Kelionė į Meksiką 7 nakv. ir poilsis 3 nakv. PRADŽIA - MEKSIKO MIESTE
Transport:
Fly
Kaina  1780 Eur
Bilieto kaina nuo  815 Eur
Datos ir trukmė
Kelionė į Meksiką 8 nakv. ir poilsis 4 nakv. PRADŽIA - MEKSIKO MIESTE
Transport:
Fly
Kaina  
Bilieto kaina nuo  900 Eur
Datos ir trukmė
Kelionė į Meksiką 7 nakv. ir poilsis 3 nakv. PRADŽIA - MEKSIKO MIESTE
Transport:
Fly
Kaina  
Bilieto kaina nuo  815 Eur
Datos ir trukmė
Kelionė į Meksiką 10 nakv. ir poilsis 3 nakv. PRADŽIA - MEKSIKO MIESTE
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
JUMS PATOGIU METU!
Kelionė į Meksiką 8 nakv. ir poilsis Kankune / Rivjera Maja kurorte 3 nakv. PRADŽIA - KANKUNE
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
Kaštonų g. 2, Vilnius (prie pat Lukiškių aikstės)

Tel.: +370 5 2639127
Mob.tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti