Įvairiausios dovanos ir lauktuvės iš Maroko

Marokas visam laikui liks su jumis: karštame prisiminimų aukse, sidabriniame arbatinuke iš turgaus, kuriame galėsite užplikyti tikrą mėtų arbatą, moliniame inde iš Feso, rankomis išpaišyto skirtingų spalvų ornamentais, specijų paketėliuose, suteiksiantiems jūsų valgiams ypatingą, magišką aromatą ir skonį, tradiciškuose rytietiškuose bateliuose, užlenktais iš priekio, padarytuose iš minkščiausios pasaulyje Moroko odos.

Pažiūrėkite į savo skrynelę papuošalams iš kupranugario kaulo, užminkitė kojomis ant tamsiai raudono berbero kilimo, įsižiūrėkite į žvaigždės pavidalo spalvotus spindulėlius, sklindančius nuo senoviškos bronzinės lempos, ir jūsų namuose atgis viena iš „Tūkstantis ir vienos nakties“ pasakų. Tiktai su vienu skirtumu, kad jums ši pasaka nuitiko iš tikrųjų.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,