RABATAS

Rabatas,vienas iš keturių imperinių miestų, buvo senoji Idrisidų dinastijos valdomos šalies sostinė. Dabar tai - dabartinė Maroko sostinė, čia karaliaus rūmai ir užsienio ambasados.

Būtinai turite "pasiklysti" vingiuotose gatvėse, skersgatviuose, aklagatviuose, gatvelėse, kuriose vargu ar prasilentų du asilai, lipdami laiptais ir apžiūrinėdami kiemelius - nesijaudinkite, ši rytietiška egzotika būtinai atves į vieną iš turgų, kurių Maroke tik šiek tiek mažiau nei mečečių. Prekystaliai nukrauti kalnais batų, šlepečių, sidabrinių papuošalų, varinių dubenų, indų, kebabais iš jaunų ėriukų mėsos, keptais riešutais ir padėklais su mėtų arbata. O aplink miestą aromatą skleidžia apelsinų sodai.

Nepamirškite užsukti į antikos ir marokietiško meno muziejus, apžiūrėkite 55 metrų XII amžiaus minaretą (Tur Hasano bokštas), karaliaus Muchamedo V mauzoliejų ir Jokubo el Mansuro mečetės liekanas, taip pat datuojamos XII amžiumi.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,