MARAKEŠAS

Marakešas yra pats "rytietiškiausias" Maroko miestas. Čia siekia nuvykti visi, kas nori pamatyti „tikrąjį Maroką“. Miestą centrinėje šalies dalyje, kalnuose 1062 metais įkūrė Juzufas Ibn Tašfinas.

Marakešo senamiestyje, vadinamame medina yra Juzufo Ibn Tašfino mauzoliejus, Auksinių obuolių mečetė, Bachijaus rūmai, didžiausias Maroko rytietiškas turgus ir užburiantys, tylūs ir gaivinantys Mažorelio sodai.

Temstant pagrindinė Marakešo Džema el Fna aikštė stebuklingai keičiasi, prisipildydama gyvačių kerėtojų, būrėjų, pasakorių, ugnies rijikų, muzikantų, žonglierių ir akrobatų.

Tamsoje įsiplieskia kaitintuvų žarijos, kuriose šnypščia kepami kebabai, bulvės, daržovės. Miklūs virėjai prie mangalų - rytietiškų šašlykų - kviečia ir vietinius, ir turistus.


Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai