KELIONĖ Į MAROKĄ: PIETINIO MAROKO SVAJONIŲ KELIAIS

Marakešas - Uarzazatas – Zagora – Alnif – Rissani – Erfudas – Tinghiras – Uarzazatas – Marakešas

1 diena. Marakešas
Skrydis į Marakešą. Marakešo oro uoste būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į viešbutį.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Marakešas – Uarzazatas
Šią dieną per didingus Aukštuosius Atlaso kalnus vyksite į  šalia Sacharos esantį Maroko miestą – Uarzazatą, tituluojamą „Mini Holivudu“, kadangi šiame regione pastaruoju metu yra statoma ne mažai tarptautinių kino filmų.
Viešėsite išdidžioje Ait Benhadu mieste–tvirtovėje, saugomoje UNESCO, lankysitės kvapą gniaužiančiame Taurirto kasbahe – Marakešo pašos Thami El Glaoui buvusioje rezidencijoje.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Uarzazate. 

3 diena. Uarzazatas – Zagora
Ryte per Agdezo kaimelį vyksite link Zagoros miesto. Viešėdami Zagoroje, grožėsitės nepaprastais kraštovaizdžiais, lankysitės žaviame gyvybingame Dra upės slėnyje (oazėje), kuriame veši daugybė palmių giraičių, auginami vaisių sodai, vystoma „oazinė“ žemdirbystė, stovi sienomis apsaugotos senosios berberų gyvenvietės – ksarai.
Vakarienė ir nakvynė Zagoroje.

4 diena. Zagora – Alnif – Rissani – Erfudas
Šią dieną Jūsų kelias vingiuos per Tazzarine ir Alfin Maroko miestelius, kur būsite lydimi kalnuoto kraštovaizdžio, kurį keis akmenuota dykuma, kol pasieksite autentišką Sacharos miestą – Rissani, vadinamą Tafilaleto regiono sostine, kuri kadaise buvo itin reikšmingas karavanų susitikimo taškas.
Toliau keliausite link garsiausių kino režisierių mėgstamo Erfudo – čia buvo pastatyti visame pasaulyje žinomi filmai, kaip „Žygiuok arba mirk“, „Mumija“, „Persijos princas“. Beje, dar vienas įdomus faktas apie Efudą – čia buvo vykdomi Marso planetai skirtų robotų bandymai, kadangi šių apylinkių paviršius primena minėtosios, „raudonosios planetos“ paviršių.
Vakarienė ir nakvynė Erfude.
Norintys, už papildomą mokestį, galės vykti į ekskursiją į Merzouga kaimelį (apie 50 km nuo Erfudo,) iš kurio patrauksite į bekraštes paslaptingąsias Sacharos dykumas… Turėsite galimybę pakeliauti Šebi ergu – viename didžiausių Maroko teritorijoje esančios Sacharos smėlynu, kur smėlio kopų aukštis siekia net 150 m.

5 diena. Erfudas – Tinghiras – Uarzazatas
Penktąją kelionės po pietinį Maroką dieną vyksite į Tinghirą – vaizdingoje palmių giraitėje įsikūrusį miestelį.  Lankysitės įžymiajame „Kasbahų kelyje“, kuriame stūkso didžiuliai galingi senoviniai įtvirtinimai.  Toliau keliausite link unikalaus Todghos (Togros) tarpeklio Atlaso kalnuose. Šio Maroko tarpeklio ilgis siekia net 40 km. Lankysitės netoliese besidriekiančiame migdolų ir alyvuogių girių apsuptame Dadeso tarpeklio slėnyje, kurio uolos kadaise buvusios giliai, jūros dugne susiformavusiais koraliniais rifais.
Antroje dienos dalyje grįšite atgal į Uarzazatą, sustodami nuostabaus grožio rožių soduose Kelâa M’gouna.
Vakarienė ir nakvynė Uarzazate.

6 diena. Uarzazatas – Marakešas
Ryte per Atlaso kalnus vyksite į spalvingąjį Marakešą. Pravažiuosite aukščiausią kalnų perėjos tašką Tizi n'Tichka, siekiantį net 2260 m virš jūros lygio. Tai yra aukščiausiai esanti kalnų perėja visoje Šiaurės Afrikoje.
Vakare pasieksite Marakešą. Atvykę galėsite pasivaikščiosite Marakešo senamiesčio gatvelėmis, apsilankyti pagrindinėje aikštėje – Jemaa el-Fnaa, kurioje vyksta nuolatiniai šokėjų, akrobatų, gyvačių kerėtojų ir istorijų pasakotojų įdomūs pasirodymai.
Vakarienė ir nakvynė Marakeše.
7 diena. Marakešas
Visa ši diena yra skirta šarmingajam Marakešui. Išvysite reikšmingiausius lankytinus miesto objektus: garsiąsias Sadian kapavietes, Katubijos mečetės pylimus, didingus Bahia rūmus ir Menara sodus. Senovinis ir gaubiamas paslapčių Marakešas įkurtas dar XI a., šiuo metu pagarbiai vadinamas „Raudonuoju Pietų Perlu“, yra namai ne vienai etninei grupei. Išvysite nuostabiosios islamiškos architektūros persipynusios su arabiškomis spalvomis statinius, derėsitės šurmuliuojančiuose didžiausiuosiuose Maroke Marakešo turguose... Mėtų arbata kvepiančiame Marakeše vyraujanti atmosfera tiesiog užburia jame besilankančius keliautojus: tokia kontrastuojančių spalvų paletė, tokia gausybė kvapų, tokia skonių įvairovė, tokia galybė garsų, susiliejančių į tik šiam miestui būdingą darną... 
Vakarienė ir nakvynė Marakeše.
8 diena. Marakešas
Šiandien Jūsų pažintinė programa artėja į pabaigą. Pervežimas į Marakešo oro uostą, skrydžiui namo.
Taip pat, yra galimybė dar keletui dienų (ar ilgiau), pagal Jūsų norus, pasilikti poilsiui Maroko kurortuose...
Marokas. Kelionės į Maroką, poilsinės kelionės į Maroką su LEHKOMarokas. Kelionės į Maroką, poilsinės kelionės į Maroką su LEHKO

Kelionės kainos:

Kelionės kaina
asmeniui
Keliaujant
4 asm.
Keliaujant
6 asm.
Keliaujant
10 asm.
Keliaujant
15 asm.
Priemoka už
vienvietį kamb.
         
Į kaina įskaičiuota:
- visos pažintinės programos Maroke metu apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
- visos pažintinės programos Maroke metu maitinimas pusryčiai ir vakarienės (atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną - tik pusryčiai);
- visi pervežimai modernia, patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi, pagal programą;
- įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą;
- profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydžio bilietai Vilnius/Ryga - Europos miestas - Marakešas- Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, arbatpinigiai.
Pastabos:
- kelionės į Maroką kaina nurodyta eurais vienam asmeniui;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti