Kelionė į Maroką: pietinio Maroko svajonių keliais

Agadiras – Tarudantas – Taliouine – Uarzazatas – Zagora – Alnif – Rissani – Erfudas – Tinghiras – Uarzazatas – Marakešas – Agadiras

1 diena. Agadiras
Skrydis į Agadirą. Agadiro oro uoste būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į viešbutį.
Agadiras yra vienas iš pagrindinių Maroko kurortų ieškantiems saulės – čia ji šviečia net 300 d. per metus, smėlio paplūdimių, pasipliuškenimo Atlanto vandenyne, romantiškų pasivaikščiojimų po miesto sodus ar ilga promenada, kur gyvenimas tiesiog virte verda, pasilinksminimų triukšminguose pub‘uose... 
Norintiems po pažintinės kelionės pasilikti poilsiu Agadire – čia siūlomas ne mažas viešbučių pasirinkimas – tiek šalia paplūdimio, tiek arčiau miesto centro šurmulio.
Vakarienė ir nakvynė Agadire.

2 diena. Agadiras – Tarudantas – Taliouine – Uarzazatas
Šiandien keliausite per Suso laukus, per apelsinų ir alyvuogių giraites link pietų oaze tituluojamo Tarudanto.  Šio senovinio Maroko miesto įspūdingiausias objektas, vadinamas „Mažuoju Marakešu“, didinga, net 6 km besitęsianti gynybinė siena, kurioje yra 9 vartai. Taip pat Tarudantas didžiuojasi savo tradiciniu turgumi – sūku, kurį, viešint šiame mieste, tiesiog būtina aplankyti ir vietinių menininkų rankų darbo akmeninėmis skulptūromis. 
Antroje dienos dalyje, tęsiant kelionę vyksite į pačio brangiausio prieskonio – šafrano gėlių laukais apsuptą nedidelį kaimelį – Talouine.  Sakoma, kad delikatesinis, auksui prilyginamas šafranas – tai turto simbolis. Šios žolelės vartojamos ne tik maisto patiekalų ruošime, bet ir medicinoje, plačiai naudojamos ajurvedoje, parfumerijos ir prabangios kosmetikos gamyboje. Tad jei norite įsigyti šio tikro ir kokybiško prieskonio rekomenduojama tai padaryti būtent Talouine.
Vakare atvykimas į Atlaso kalnuose, šalia Sacharos esantį Maroko miestą – Uarzazatą.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Uarzazate. 

3 diena. Uarzazatas – Zagora
Ryte per Agdezo kaimelį vyksite link Zagoros miesto. Viešėdami Zagoroje, grožėsitės nepaprastais kraštovaizdžiais, lankysitės žaviame gyvybingame Dra upės slėnyje (oazėje), kuriame veši daugybė palmių giraičių, auginami vaisių sodai, vystoma „oazinė“ žemdirbystė, stovi sienomis apsaugotos senosios berberų gyvenvietės – ksarai.
Vakarienė ir nakvynė Zagoroje.

4 diena. Zagora – Alnif – Rissani – Erfudas
Šią dieną Jūsų kelias vingiuos per Tazzarine ir Alfin Maroko miestelius, kur būsite lydimi kalnuoto kraštovaizdžio, kurį keis akmenuota dykuma, kol pasieksite autentišką Sacharos miestą – Rissani.
Keliausite link garsiausių kino režisierių mėgstamo Erfudo (čia buvo pastatyti visame pasaulyje žinomi filmai kaip „Žygiuok arba mirk“, „Mumija“, „Persijos princas“), kuris senovėje buvo itin reikšmingas karavanų susitikimo tašku. Beje, dar vienas įdomus faktas apie Efudą – čia buvo vykdomi Marso planetai skirtų robotų bandymai, kadangi šių apylinkių paviršius primena minėtosios, „raudonosios planetos“ paviršių.
Vakarienė ir nakvynė Erfude.
Norintys, už papildomą mokestį, galės vykti į ekskursiją į Merzouga kaimelį (apie 50 km nuo Erfudo,) iš kurio patrauksite į bekraštes paslaptingąsias Sacharos dykumas… Turėsite galimybę pakeliauti Šebi ergu – viename didžiausių Maroko teritorijoje esančios Sacharos smėlynu, kur smėlio kopų aukštis siekia net 150 m.

5 diena. Erfudas – Tinghiras – Uarzazatas
Penktąją kelionės po pietinį Maroką dieną vyksite į Tinghirą – vaizdingoje palmių giraitėje įsikūrusį miestelį.  Lankysitės įžymiajame „Kasbahų kelyje“, kuriame stūkso didžiuliai galingi senoviniai įtvirtinimai.  Toliau keliausite link unikalaus Todghos (Togros) tarpeklio Atlaso kalnuose. Šio Maroko tarpeklio ilgis siekia net 40 km.  Toliau lankysitės netoliese besidriekiančiame migdolų ir alyvuogių girių apsuptame Dadeso tarpeklio slėnyje, kurio uolos kadaise buvusios giliai, jūros dugne susiformavusiais koraliniais rifais.
Antroje dienos dalyje grįšite atgal į Uarzazatą, sustodami nuostabaus grožio rožių soduose Kelâa M’gouna.
Vakarienė ir nakvynė Uarzazate.

6 diena. Uarzazatas – Marakešas
Anksti ryte lankysitės kvapą gniaužiančiame Taurirto kasbahe – Marakešo pašos Thami El Glaoui buvusioje rezidencijoje, viešėsite išdidžioje Ait Benhadu mieste–tvirtovėje, saugomoje UNESCO.
Popiet per Atlaso kalnus vyksite į spalvingąjį Marakešą. Pravažiuosite aukščiausią kalnų perėjos tašką Tizi n'Tichka, siekiantį net 2260 m virš jūros lygio. Tai yra aukščiausiai esanti kalnų perėja visoje Šiaurės Afrikoje.
Vakare pasieksite Marakešą. Atvykę galėsite pasivaikščiosite Marakešo senamiesčio gatvelėmis, apsilankyti pagrindinėje aikštėje – Jemaa el-Fnaa, kurioje vyksta nuolatiniai šokėjų, akrobatų, gyvačių kerėtojų ir istorijų pasakotojų įdomūs pasirodymai.
Vakarienė ir nakvynė Marakeše.

7 diena. Marakešas
Visa ši diena yra skirta šarmingajam Marakešui. Išvysite reikšmingiausius lankytinus miesto objektus: garsiąsias Sadian kapavietes, Katubijos mečetės pylimus, didingus Bahia rūmus ir Menara sodus. Senovinis ir gaubiamas paslapčių Marakešas įkurtas dar XI a., šiuo metu pagarbiai vadinamas „Raudonuoju Pietų Perlu“, yra namai ne vienai etninei grupei. Išvysite nuostabiosios islamiškos architektūros persipynusios su arabiškomis spalvomis statinius, derėsitės šurmuliuojančiuose didžiausiuosiuose Maroke Marakešo turguose... Mėtų arbata kvepiančiame Marakeše vyraujanti atmosfera tiesiog užburia jame besilankančius keliautojus: tokia kontrastuojančių spalvų paletė, tokia gausybė kvapų, tokia skonių įvairovė, tokia galybė garsų, susiliejančių į tik šiam miestui būdingą darną... 
Vakarienė ir nakvynė Marakeše.

8 diena. Marakešas – Agadiras
Šiandien Jūsų pažintinė programa artėja į pabaigą, todėl iš Marakešo per Atlaso kalnus būsite pervežti į Agadiro oro uostą, skrydžiui namo. Taip pat, yra galimybė dar keletui dienų (ar ilgiau), pagal Jūsų norus, pasilikti poilsiui Maroko kurortuose...

Marokas. Kelionės į Maroką. Poilsis Maroke su LEHKOMarokas. Kelionės į Maroką. Poilsis Maroke su LEHKOMarokas. Kelionės į Maroką. Poilsis Maroke su LEHKO

Kelionės kainos:

Kelionės kaina Keliaujant 4-5 asm. Keliaujant 6-9 asm. Keliaujant 10 asm. ir daugiau
     
Į kaina įskaičiuota:
- visos pažintinės programos Maroke metu apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
- visos pažintinės programos Maroke metu maitinimas pusryčiai ir vakarienės (atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną - tik pusryčiai);
- visi pervežimai modernia, patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi, pagal programą;
- įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą;
- profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydžio bilietai Vilnius/Ryga - Europos miestas - Agadiras - Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, arbatpinigiai.
Pastabos:
- kelionės į Maroką kaina nurodyta eurais vienam asmeniui;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,