Kelionė į Maroką: IMPERATORIŠKASIS MAROKAS

Marakešas – Kasablanka – Rabatas - Meknesas – Volubilis – Fesas – Beni Melalis – Marakešas

1 diena. Marakešas
Skrydis į Marakešą. Marakešo oro uoste būsite pasitikti mūsų partnerių atstovų ir palydėti į viešbutį.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Marakešas
Visa ši diena yra skirta šarmingajam Marakešui. Išvysite reikšmingiausius lankytinus miesto objektus: garsiasias Sadian kapavietes, Katubijos mečetės pylimus, didingus Bahia rūmus ir Menara sodus. Senovinis ir gaubiamas paslapčių Marakešas įkurtas dar XI a., šiuo metu pagarbiai vadinamas „Raudonuoju Pietų Perlu“, yra namai ne vienai etninei grupei. Išvysite nuostabiosios islamiškos architektūros persipynusios su arabiškomis spalvomis statinius, derėsitės šurmuliuojančiuose didžiausiuosiuose Maroke Marakešo turguose... Mėtų arbata kvepiančiame Marakeše vyraujanti atmosfera tiesiog užburia jame besilankančius keliautojus: tokia kontrastuojančių spalvų paletė, tokia gausybė kvapų, tokia skonių įvairovė, tokia galybė garsų, susiliejančių į tik šiam miestui būdingą darną...
Pasivaikščiosite Marakešo senamiestyje, lankysitės pagrindinėje aikštėje – Jemaa el-Fnaa, kurioje vyksta nuolatiniai šokėjų, akrobatų, gyvačių kerėtojų ir istorijų pasakotojų įdomūs pasirodymai.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Marakešas – Kasablanka
Trečiąją viešnagės Maroke dieną keliausite į Baltąjį miestąKasablanką – vieną svarbiausių verslo centrų visoje Šiaurės Afrikoje. Atvykus Jūsų laukia apžvalginė ekskursija po ekonomikos ir industrijos Maroko sostinę, kurios metu pamatysite: Mahometo V aikštę, buvusios Anfos vietovę, pasivaikščiosite paplūdimio promenada Ain Diab, grožėsitės didžiausia pasaulyje karaliaus Hasano II mečete.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Kasablanka – Rabatas - Meknesas
Šiandien vyksite į Maroko sostinę – Rabatą, saugomą UNESCO, antrąjį didžiausią Maroko miestą (po Kasablankos), kuriame apžiūrėsite garsųjį religinį monumentą – Hasano minaretą, siekiantį net 55 m, įspūdingąjį Mahometo V mauzoliejų, Karališkuosius rūmus, Udajo tvirtovę (Kasbah of the Oudayas).
Toliau tęsite kelionę važiuodami į Meknesą, kažkada buvusią šalies sostinę. Miestas apsuptas daugiau nei 40 km besitęsiančia triguba siena. Čia apsilankysite buvusiame Alauitų dinastijos karaliaus Mulo Ismailio mieste, El Hedim aikštėje, senovinėje Medinoje ir šalia didingųjų „Bab Mansour“ vartų, kurie, sakoma, jog yra gražiausi vartai visoje Šiaurės Afrikoje.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Meknesas – Volubilis – Fesas
Pirmoji dienos dalis prasidės intriguojanti išvyka į muziejų po atviru dangumi, Romos Imperijos miestą – Volubilį, saugomą UNESCO, kuriame apžiūrėsite iš mažyčių gabalėlių sudėliotas senovines romėniškas grindinio mozaikas, buvusios didingos Bazilikos sienos likučius ir kitus, išlikusius svarbaus romėnų miesto griuvėsius.
Tuomet keliausite į Atlaso kalnų papėdėje esantį Fesą – Maroko kultūros ir religinę sostinę. Čia išvysite visame pasaulyje žinomą didžiulę Kairuano mečetę, Idriso I mauzoliejų, Bab Boujloud, Medersa Attarine, odų raugyklą, Najjarine fontaną, žavingą viduramžišką Mediną, saugomą UNESCO ir nuostabų senamiestį, kuriame vingiuoja tūkstančiai gatvelių – tokių siaurų, jog pro jas galima prajoti tik ant asiliuko.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Fesas – Beni Melalis
Šią dieną keliausite per Viduriniojo Atlaso kalnus, apsuptus kedrų ir ąžuolų giraičių. Vykdami pro Ifraną grožėsitės idiliškais smaragdinės žalumos kraštovaizdžiais, galbūt net pamatysite retas simpatiškąsias beždžionėles – magotus. Ifrano miestelis įsikūręs 1665 m aukštyje taip pat yra ir populiarus žiemos sporto kurortas. Ifrane sustosime fotografijai.
Tęsite kelionę vykdami į šalia Tesamito kalno esantį, soduose paskendusį Beni Melalį, žinomą dėl šiame mieste esančios tvirtovės.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Beni Melalis – Marakešas
Šiandien grįšite atgal į Marakešą, pakeliui grožėsitės Aukštaisiais Atlaso kalnų vaizdais...
Po pietų laisvas laikas, kurio metu galėsite savarankiškai susipažinti su „Raudonuoju miestu“.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Marakešas
Šiandien Jūsų pažintinė programa artėja į pabaigą, todėl būsite pervežti iš Marakešo oro uostą, skrydžiui namo.
Taip pat, yra galimybė dar keletui dienų (ar ilgiau), pagal Jūsų norus, pasilikti poilsiui Maroko kurortuose.

Marokas. Kelionės į Maroką. Pažintinės kelionės į Maroką ir poilsis Maroke su LEHKOMarokas. Kelionės į Maroką. Pažintinės kelionės į Maroką ir poilsis Maroke su LEHKOMarokas. Kelionės į Maroką. Pažintinės kelionės į Maroką ir poilsis Maroke su LEHKO

Į kaina įskaičiuota:
- visos pažintinės programos Maroke metu apgyvendinimas 4* viešbučiuose;
- visos pažintinės programos Maroke metu maitinimas pusryčiai ir vakarienės (atvykimo dieną tik vakarienė, išvykimo dieną - tik pusryčiai);
- visi pervežimai modernia, patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi, pagal programą;
- įėjimo bilietai į lankomus objektus pagal programą;
- profesionalaus gido, kalbančio rusų kalba, paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydžio bilietai Vilnius/Ryga - Europos miestas - Agadiras - Europos miestas - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- asmeninės išlaidos, papildomos ekskursijos, arbatpinigiai;
- poilsis po pažintinės programos (pagal užklausimą).
Pastabos:
- kaina nurodyta eurais vienam asmeniui;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,