KELIONĖS Į MAROKĄ

Laikas sudėlioti egzotiškojo Maroko mozaiką, keliaujant į šį kupiną netikėtumų, dvelkiantį šafranu ir mėtine arbata, spalvingąjį Šiaurinės Afrikos gabalėlį.

Šalis savo dydžiu kiek mažesnis už Ispaniją, o gyventojų skaičius net nesiekia 32 mln. Klimatas Maroke labai priklauso nuo vietos – palei Viduržemio jūros krantą vasaros visuomet sausos ir šiltos, o žiemos – švelnios, o pietinėje šalies dalyje oras kur kas karštesnis, ypač artėjant prie Sacharos. Maroko sostinė – Rabatas, kerintis savo istorija, išlikusia kolonijine architektūra, palmių apsuptomis alėjomis, daugybe lankytinų vietų, prašmatniais autentiškais restoranais ir kukliomis kavinukėmis, tūkstančiais suvenyrų parduotuvėlių. Tai modernus ir kosmopolitiškas miestas, taip pat kaip ir didžiausias šalies miestas – Kasablanka. Fesas – religinis ir kultūrinis šalies centras, kažkada buvęs šalies sostine net 400 m., didžiausias senovinis islamiškasis miestas, kurio žavingosios senamiesčio gatvelės išsiraizgiusios it painiausias labirintas. Atlanto vandenyno skalaujami vėjuotosios Saviros krantai bei Agadiras pritraukia daugybę šalies svečių, kuriems patinka ekstremalus vandens sportas: „kaitavimas“ jėgos aitvarais, buriavimas ar plaukiojimas banglentėmis. Pasivaikščiokite po Marakešo Mediną ir joje esančius rūmus ar žiemos sezonu slidinėkite Atlaso kalnuose. Keliaukite po Sacharos smėlio supustytas kopas  ir atraskite savo poilsio oazę, galbūt visai ties aukštaisiais Rifo kalnais? Išmokite gaminti gardųjį tradicinį patiekalą – kuskusą, paskanintą čia pat užaugintomis sultingomis daržovėmis ir aromatingiausiais prieskoniais. Jodinėkite ištikimaisiais kupranugariais po nesibaigiančias dykumas. Apsipirkinėkite derėdamiesi iki juokingos kainos šurmuliuojančiuose turguose. Lepinkitės tradiciniu SPA – karštuoju hamamu. Parsivežkite namo aukso vertės argano aliejaus ar natūralaus juodojo Afrikos muilo...

Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Kelionė į Maroką 7 nakv./8 d. KELIONĖS PRADŽIA - AGADIRAS
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Kelionė į imperatoriškąjį Maroką 7 nakv./8 d. KELIONĖS PRADŽIA - KASABLANKA
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Kelionė į imperatoriškąjį Maroką 7 nakv./8 d. KELIONĖS PRADŽIA - MARAKEŠAS
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Savaitė Maroke! Kelionė į Maroką 7 nakv./8 d. KELIONĖS PRADŽIA - AGADIRAS
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Savaitė Maroke! Kelionė į Maroką 7 nakv./8 d. KELIONĖS PRADŽIA - MARAKEŠAS
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Kelionė į Maroką 11 nakv./12 d. KELIONĖS PRADŽIA - KASABLANKA
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,