APIE MAROKĄ

Kelionės į Maroką. Maroko kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Marokas – nepaprasta šalis, kurioje gamta sujungė auksinius paplūdimius, žydruosius Viduržemio jūros, Atlanto vandenyno vandenis, kalnus apsnigtomis viršūnėmis, smėlėtas Sacharos kalvas ir sraunias upes ant kalnų tarpeklių dugno, sidabru žėrinčius krioklius, kedrų miškus ir giraites, kuriuose auga apelsininiai medžiai. Peizažai pritrenkiančiai įvairialypiai – čia galima pamatyti „visą pasaulį“. 

Visa tai daro Maroką patrauklų egzotikos mėgėjų gretose. Kartu su šiuolaikiškais kurortais galima pamatyti buvusių imperijų didybe vaizduotę pritrenkiančius senovinius miestus, berberų gyvenvietes, beduinus ir dykumų oazes. Čia kiekviename mieste galima rasti senovinius minaretus, puikius rūmus ir sodus su fontanais, sultonų kapavietes, bazilikas ir archaiškus griuvėsius, saugančius praėjusių amžių paslaptis. Žmonės svetingi ir įvairialypiai. Tai ir nuostabus rytietiškų pasakų pasaulis, ir puiki vieta ekstremaliam poilsiui: trekingui, įkopti į aukščiausią Šiaurės Afrikos tašką – Džebel Tubkal (4167 m), kelionėms į dykumą ir daug kito.

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Maroką:

Skrydis: per Europos miestą.
Laikas: - 2 valandos
Sezonas:   
Oro temperatūra:  (10–12 °C žiemą), (24 – 28 °C vasarą)  Keliaujant toliau į pietus klimatas karštėja (apie 37 °C vasarą) vasarą ir šąla iki (5 °C žiemą)
Klimatas:  subtropinis
Pagrindiniai miestai ir kurortai:  Agadyras, Kasablanka, Marakešas, Fesas, Es Suveira
Viza:  nereikalinga
Vidutinė kaina restorane:  6-8 EUR kavinėje  12-16 EUR restorane
Sostinė:  Rabatas
Valstybinė kalba:  Arabų 
Valiuta:  Maroko dirhamas (MAD)
Telefono kodas:  00-212

Maroko miestai ir viešbučiai:

AGADYRAS  FESAS  KASABLANKA  MARAKEŠAS  ES SUVEIRA  RABATAS

Nuotraukų galerija: Kelionė į Maroką

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,