Marakešas

Turistinė ir kultūrinė Maroko sostinė Marakešas - tai nepaprastas miestas, pastaraisiais metais savo populiarumu besivejantis net Paryžių. Pasakiškas, spalvingas miestas įsikūręs rausvų Atlaso kalnų papėdėje, palmių sodų apsuptyje.

Marakešas – tai rytų prabanga ir dvarų didybė. Valdant net trims sultonų dinastijoms miestas buvo šalies sostinė, todėl čia gausu muziejų ir architektūros paminklų, pripažįstamų meno šedevrais. Miesto širdis - Džema El Fna aikštė – užburia ir nepaleidžia. Tai teatras po atviru dangumi, o jo dalyviai išties margi: jogai, gyvačių kerėtojai, būrėjai, žiniuoniai, šokėjai, prekeiviai vaisiais bei egzotiškais prieskoniais. Vos pora žingsnių nuo šio visuotinio sąmyšio, apsupta kilometrinės miesto sienos stūkso medina, kurią įrėmina išdidžiai iškilusi senoji Kutubijos mečetė. Marakešas – nuolatinė šventė! Jei norite pamatyti ir pažinti Maroką nepraleiskite šios ekskursijos.

Kaina: apie 60 EUR (mokama vietine valiuta).

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,