Sabahas (Borneo sala)

Sabaho valstija įsikūrusi Borneo salos šiaurės rytuose. Nuo seno ši žemė išsaugojo pavadinimą „žemė žemiau vėjų“, taip kaip ir priklauso ji yra žemiau taifūno zonos.
Begaliniai smėlio paplūdimiai su koralais tęsiasi pakrante net 1440 km.Sabah‘as išpopuliarėjo dėl to, kad čia yra aukščiausias pietryčių Azijoje Kinabalo kalnas (jo aukštis 4101m). Ekskursija į šį kalną susilaukia didelio populiarumo tarp turistų. Laukinės gamtos mylėtojus traukia neapsakoma augalijos ir gyvūnijos pasaulio įvairovė šio kalno rajonuose.

Vanduo skalaujantis Sabah‘o pakrantes garsėja savo skaidrumu ir gausiais koralų rifais, kurie labiausiai traukia turistus mėgstančius nardyti. Čia visada gali atvykti pasivaikščioti kopimo į kalnus mylėtojai ir urvų tyrintojai.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,