Penangas

112 km į pietus nuo Langkavi salos, Malakos pusiasalyje, netoli šiaurės vakarų pakrantės yra nuostabaus grožio Penang‘o sala. Čia galima ne tik įdomiai ir įvairiapusiškai pailsėti, bet ir susipažinti su Malaizijos istorija, kuri siekia keletą amžių.

Simboliškai Penang‘ą galima vadinti Penangiškuoju tiltu besitęsiančiu 13, 5 km ir jungiančiu žemyninę valstybės dalį su salomis. Penango sostinė – Džordžtouno miestas. Miesto architektūra jungia tarpusavyje kontrastingus stilius tokius kaip anglų kolonistinis (Kornbalio fortas) ir Rytų Azijos (Khu Kongli), senovinės šventyklos ir itin šiuolaikiški viešbučiai.

Penangoje gyvenimas yra judresnis nei Langkavoje. Čia daugybė didelių naktinių klubų ir pasilinksminimo vietų.
Didžioji dalis viešbučių yra įsikūrusi išilgai Feringhi gatvės, kurioje yra didžioji dalis restoranų, įvairių parduotuvėlių, naktinių turgaviečių. Naktį salos sostinėje veikia barai ir diskotekos.

Penang sala nuo seno garsėja savo smėlio paplūdimiais.

Nuvykti į šią salą galima lėktuvu iš Kvala Lumpūros arba keltu.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,