APIE MALAIZIJĄ

Kelionės į Malaiziją. Malaizijos kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.
Malaizija yra Pietryčių Azijoje, Malakos pusiasalyje Kalimantano arba Borneo saloje. Reikalas tas, kad Kalimantanu sala vadinama savo, Malaizijos, dalyje, o Indonezijos dalyje išlaikytas Borneo salos pavadinimas. Vakarų Malaizija ribojasi su Tailandu, pietuose - su Singapūru. Rytų Malaizija (Kalimantano s.) pietuose ribojasi su Indonezija, šiaurėje - su Brunėjumi. Malazijos dalis, esanti saloje, rytuose skalaujama Sulu jūra, skiriančia šalį nuo Filipinų

Nepaprasto žavesio atogrąžų rojus - Malaizija - tokia nuostabi ir pasakiška šalis, kad užburia turistą iš pirmo žvilgsnio. Tai šalis, kurioje atogrąžų šventės žavesys jungiasi su europietišku komfortu, šalis, kurios pačiame pavadinime girdimos amžinos vasaros melodijos. Margaspalvės džiunglės, senovinės šventyklos, gilūs kanjonai, nepaprastos ir kartais nesuprantomos tokių nepanašių į mus žmonių tradicijos. Suteikdami kraštovaizdžiui fantastiško nerealumo tarp solidžių kolonijinių laikų pastatų auga  krypdami į dangų betono, stiklo ir plieno milžinai. Vėsūs kalnų kurortai, auksiniai smėlio paplūdimiai, skalaujamų smaragdinio vandens, paslaptingi koralų rifai su ypatingu jų povandeniniu gyvenimu, neliestos džiunglės tūkstančiais žalumos atspalviais ir unikalia flora ir fauna.

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Malaiziją:

Skrydis:  ~ 10 val. 
Laikas:  +6 vasarą, +5 žieme
Sezonas:  ištisus metus
Oro temperatūra:  nuo 26 iki 30
Klimatas:  tropinis
Pagrindiniai miestai ir kurortai:  Kuala Lumpūras, Langkavi sala, Penangas, Sabahas
Viza:  iki 30 d. nereikalinga
Vidutinė kaina restorane:  5-15 USD
Sostinė: 
Valstybinė kalba:  malaiziečių,
Valiuta:  Malaizijos ringitas (~3,5 MYR= 1 USD)
Telefono kodas:  00-60

Malaizijos miestai ir viešbučiai:

Kuala Lumpūras  Langkavi sala  Penangas  Sabahas (Borneo sala)

Nuotraukų galerija: Kelionė į Malaiziją

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,