Kajo Largo del Suras

Kajo Largo (Ilga sala). Salelė, iš paukščio skrydžio aukščio primenanti driežo formą, yra pačiame Karibų jūros centre ir priklauso palei pietinę Kubos pakrantę išsidėsčiusiam Kanareoso salynui. Sala yra vos 30 minučių skydžio nuo Varadero kurorto arba Havanos miesto.

Kajo Largo yra vienas mėgstamiausių povandeninio plaukimo ir jūros sporto šakų mėgėjų kurortas. Čia vandens temperatūra niekada nekrenta žemiau 26 laipsnių, o drėgnas sezonas trumpesnis negu „didžiojoje“ saloje. Kajo Large sala unikali jos neliesta gamta, ilgais sniego baltumo paplūdimiais (24 km) ir nepriekaištingai tyru neįprastos turkio spalvos vandeniu.

Ši sala taip pat tinka pavargusiems nuo miesto šurmulio ir norintiems atrasti ramią vietą poilsiui su draugais ar šeimos nariais.
Nepamirštamos bus dienos, praleistos ramiausiame Las Sirenas paplūdimyje. Jame praktiškai nėra bangų ir jis laikomas gražiausiu saloje dėl smulkaus, lyg miltai, smėlio ir nepaprastų jūros atspalvių. Šiek tiek toliau – Lindamaro paplūdimys, kuriame įsikūrusi viešbučių zona. Jeigu nusikeltumėte į rytus,  į Baltąjį paplūdimį (Playa Blanca), gali pasirodyti, jog esate vienas visame paplūdimyje – čia yra daug tarp nedidelių kalvų ir uolų esančių mažyčių paplūdimių. O už šio paplūdimio – Kokosų krantas. Šis paplūdimys žymus tiesiai ant smėlio augančiomis kokosų palmėmis.
 
Važinėti  po salą pakaks dviračio ar mopedo, kurį galima išnuomuoti bet kuriame viešbutyje. Su šia transporto priemone galėsite pasigrožėti visomis salos įžymybėmis, o jeigu šito pasirodytų per mažai, galėsite aplankyti kaimynystėje esančias nedidukes salas, tačiau be valties, katamarano arba jachtos jau neišsiversite.

Verta aplankyti:

  • Iguano sala. Aplankęs šį draustinį abejingas neliks nei suaugęs, nei vaikas, nes čia galima pamatyti daugybę driežų rūšių arba netgi pamaitinti juos iš rankų.
  • Paukščių sala.  Šimtų atogrąžų faunos paukščių prieglobstis. Jei pasiseks, išvysite ir pelikanų, ir flamingų, ir netgi mažiausią pasaulyje paukštelį – kalibrį.
  • Vėžlių ferma. Ši ferma yra rytinėje salos dalyje. Būtent į šį krantą nuo balandžio iki rugsėjo iš jūros atšliaužia keletas vėžlių rūšių, kad padėtų kiaušinius. Mokslininkai ir biologai saugo šią kranto dalį, o taip pat nelaisvėje veisia į Raudonąją knygą įtrauktus žaliuosius jūros vėžlius. Jūros vėžliai kartais siekia dviejų metrų ilgį ir gali sverti iki 500 kilogramų.
  • Povandeninis pasaulis. Aplink Kajo Largo salą yra 32 vietos nerti. Nardytojams siūlomi tuneliai ir skardingos sienos su turtinga fauna. Šioje zonoje dažnai sutinkamos žuvys – adatos, barakudos, tigriniai rykliai ir kitos žuvys. O profesionalai gali tirti paskendusius piratų galeonus ir šchunas. 

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai