KELIONĖS Į KUBĄ

Kelionė į Kubą nuo pat jos planavimo, pasiruošimo iki grįžimo namo – nepamirštamas nuotykis. Tai tarsi kelionė laiku, atgal į praeitį. Čia išvysite senovinius klasikinius automobilius, unikalią architektūrą, atskleisite istorijos paslaptis, susipažinsite su jos turtinga kultūra. Ši Karibų sala tiks tiems keliautojams, kurie nori atostogų atitinkančių kainą.

Atvykdami ilsėtis čia Jūs patirsite tai, ko niekur kitur nepamatysite ir nepajausite – visiškas atsipalaidavimas, nepakartojami įspūdžiai, latino ir džiazo muzikos garsai, jaukūs autentiški žvejų kaimeliai, nesibaigiantys tabako laukai, puikūs smėlio paplūdimiai, kolonijiniai pastatai, revoliuciniai monumentai, kvapnieji, rankomis susukti cigarai, gardi tradicinė kubietiškoji virtuvė. Kuboje yra net devyni į UNESCO saugomi objektai, kuriuos būtina įtraukti į lankytinų vietų saloje planą. Vienas iš jų salos sostinės – Havanos senamiestis, išdailintas siauromis ir žaviomis, tarsi istoriniais koridoriais, gatvelėmis ir įspūdinga anadalūziškaja architektūra. Šalia sostinės įsikūręs nuostabus Kubos kurortas – Varaderas. Čia galėsite pasilepinti gyvendami viename iš gausybės prašmatniausių viešbučių, siūlančių „viskas įskaičiuota“ maitinimą,  pasimėgauti sniego baltumo paplūdimiu, atrasti spalvingąjį povandeninį pasaulį. Kuba garsi muzikos ir šokių festivaliais, tad judėkite ritmingosios rumbos ir šokių karaliaus – mambo žingsneliais Havanoje, o karštąją salsą šokite Trinidade ar stebėkite fenomenalius baleto pasirodymus. Malonus subtropinis klimatas leidžia mėgautis geru oru ir pakankamai šilta temperatūra ištisus metus.
Jei Jūsų buvimo laikas saloje neviršys 30 dienų – vizos nereikės. Tik svarbu prieš vykstant įsigyti šalies turistinę kortelę.

Kaina  4780 Lt/1384,38 Eur
Bilieto kaina nuo  3450 Lt/999,19 Eur
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 9 nakv. ir poilsis Varadero kurorte 5 nakv.
Transport:
Fly
Kaina  3675 Lt/1064,35 Eur
Bilieto kaina nuo  3450 Lt/999,19 Eur
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 6 nakv. ir poilsis Varadero kurorte 8 nakv.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,