nuo 1620 EUR

Kelionė į Kiniją: Savaitė Pekine

1 diena
Skrydis į Pekiną.

2 diena

Atvykus į Pekiną Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovas ir palydės į viešbutį, kuriame galėsite pailsėti po skrydžio. Po lengvų pietų kinietiškame restorane išvyksite apžiūrėti veikiančios lamaistinės šventyklos Jonghe Gong ir Konfucijaus šventyklos.Vakarienės metu galėsite paragauti žymiausio Pekino patiekalo Pekino anties. Nakvynė viešbutyje Pekine.

3 diena

Po pusryčių išvyksite apžiūrėti Didžiosios kinų sienos. Pietūs užmiesčio restorane. Po pieų aplankysite Mingų dinastijos kapavietes ir Perlų fabriką. Grįžus į viešbutį - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pekine.

4 diena

Po pusryčių išvyksite apžiūrėti Dangiškosios ramybės aikštės Tiananmenio ir didžiausių pasaulyje rūmų-muziejaus, dar vadinamo Raudonuoju miestu – Guguno.
Po pietų kinietiškame restorane – ekskursija į Beihai parką ir šilko turgų. Sugrįžę į viešbutį pailsėsite, norintys už papildomą mokestį galės pamatyti Pekino operą (nuo 10$).Nakvynė viešbutyje Pekine.

5 diena

Po pusryčių išvyksite apžiūrėti valdovo užmiesčio rezidencijos Vasaros rūmų. Pietūs kinietiškame restorane.
Ekskursija pėsčiomis antikvarine Pekino gatve Liuličan. Grįžus į viešbutį - laisvas laikas. Pageidaujantys galės pamatyti kinietiško cirko pasirodymą už papildomą mokestį (nuo 10$). Nakvynė viešbutyje Pekine.

6 diena

Po pusryčių ekskursija į Taikos sodą. Po pietų kinietiškame restorane velorikša pasivažinėsite Pekino senamiesčio gatvelėmis. Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pekine.

7 diena
Po pusryčių ekskursija į Dangaus šventyklą Tiantian. Po pietų kinietiškame restorane – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pekine.

8 diena
Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi namo.

Kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje 1618 lt+skrydis (nuo 1800 lt)
Kaina asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje 2234 lt+skrydis (nuo 1800 lt)


Į kainą įskaičiuota:
- nakvynės 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
- individualus pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
- maitinimas pagal programą;
- įėjimo bilietai į nurodytus programoje lankymo objektus;
- rusakalbio gido paslaugos ir transportas nurodytų ekskursijų metu.

Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius-Pekinas, Šanchajus-Vilnius (nuo 1800 lt);
- draudimas;
- kinijos viza (290 lt);
- arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir lagaminų nešikams viešbučiuose;
- asmeninės išlaidos.

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,