nuo 3570 EUR

Kelionė į Kiniją: Pekinas-Sianas-Kriokliai Hukou-Jan

1 diena
Atvykus į Kinijos sostinę Pekiną oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovas ir palydės į viešbutį. Po poilsio ir lengvų pietų išvyksite į apžvalginę ekskursiją Pekino centre, kurios metu pamatysite didžiausią pasaulyje Tiananmenio aikštę ir šalia esantį Uždraustojo miesto muziejų Gugun. Grįžus į viešbutį – laisvas laikas. Už papildomą mokestį galėsite pamatyti kinietišką cirką arba Pekino operos pasirodymą.

2 diena
Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Didžiosios kinų sienos. Pietūs kinietiškame restorane užmiestyje. Po pietų aplankysite Mingų dinastijos kapavietes. Grižus į viešbutį – laisvas laikas. Jeigu pageidausite, galėsite pamatyti vakarinį šou „Didžioji Kinija“ arba ušu pasirodymą.

3 diena
Po pusryčių išvyksite apžiūrėti seniausio ir didžiausio Kinijos sodo - imperatoriškuosius Vasaros rūmus. Pietų metu garsiame Ciuancejude restorane paragausite Pekino anties. Po pietų apžiūrėsite vieną svarbiausių ir įdomiausių Pekino šventyklų - lamaistinę šventyklą Yunhe Gong. Vakarienė kinietiškame restorane. Išvyksite į traukinių stotį važiuoti traukiniu į Sianą. Nakvynė traukinyje keturviečiuose miegamuosiuose kupe.

4 diena
Atvykus į Sianą, senąją vienuoliktosios valdančiosios Kinijos dinastijos sostinę, Jus pasitiks stotyje ir palydės į viešbutį. Po pusryčių pamatysite Beilin muziejų, oficialiai vadinamą „Akmens stelų mišku“, kuriame susipažinsite su Kinijos istorija. Pamatysite miesto sieną, Būgno bokštą ir varpinę. Aplankysite Didžiąją laukinių žąsų pagodą - septynburį pastatą, skirtą apsistoti pirmiesiems Budizmo mokytojams, atvykusiems VII a. iš Indijos. Pietūs. Po pietų apžiūrėsite Šansi provincijos istorinį muziejų. Vakarienė kinietiškame restorane. Vakare - laisvas laikas.

5 diena
Po pusryčių pamatysite Binmajun - žymaus II a. pr.Kr. Kinijos imperatoriaus Cin Šichuan, pirmojo suvienijusio šalį ir pradėjusio statyti Didžiąją kinų sieną, terakotinę kariuomenę. Taip pat aplankysite Huacinči – Tanų dinastijos imperatoriškuosius terminių vandenų šaltinius. Pietūs. Po pietų aplankysite archeologinių kasinėjimų vietą Banpo, kurioje, pasak kai kurių mokslininkų, žmonės gyveno pagal matriarchato santvarką. Pasivaikščiosite senąja Benchuadze gatve. Vakarienė kinietiškame restorane. Vakare – laisvas laikas.

6 diena
Po pusryčių išvyksite į Hukou vietovę už 500 km nuo Siano miesto (5 val.). Pietūs kinietiškame restorane. Atvykus pamatysite nuostabius Hukou krioklius, pagal dydį antruosius Kinijoje. Vakarienė kinietiškame restorane. Nakvynė viešbutyje Hukou šalia krioklio.

7 diena
Po pusryčių išvyksite į Janjanį, nakvosite viešbutyje, įsikūrusiam olose. Pietūs. Pirmininko Mao Dzeduno namo – muziejaus lankymas, kuriame 1946-1947 m. dirbo ir gyveno artimiausi Mao bendražygiai.Vakarienė kinietiškame restorane, kurios metu galėsite paragauti mėgiamiausių Mao Dzeduno patiekalų.

8 diena
Po pusryčių autobusu grįšite į Sianą (375 km, apie 3,5 val.). Pakeliui pamatysite Huandi kapavietes. Atvykus į Sianą Jūsų laukia koldūnų puota. Po pietų apsilankysite turguose kur galėsite įsigyti dovanų ir suvenyrų. Išvyksite į traukinių stotį. Nakvynė traukinyje miegamajame kupe.

9 diena
Atvykus į Pekiną Jus pasitiks ir palydės į viešbutį. Po pusryčių - laisvas laikas Pekine. Jei pageidausite, už papildomą mokestį galėsite užsisakyti papildomų ekskursijų.  

10 diena
Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi namo.

Kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje 3570 lt+skrydis (nuo 1800 lt)
Kaina asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje 4264 lt+skrydis (nuo 1800 lt


Į kainą įskaičiuota:
- nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais, viena nakvynė 3* Janjanyje;
- nurodyti traukinių bilietai;
- nurodytas maitinimas;
- įėjimo bilietai į objektus lankomus ekskursijų metu;
- rusakalbio gido paslaugos;
- pervežimai autobusu ekskursijų ir pervežimų į/iš oro uosto metu.

Į kainą neįskaičiuota:
-
skrydis Vilnius-Pekinas-Vilnius (nuo 1800 lt)
- kinijos viza (290 lt)
- arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir lagaminų nešėjams viešbučiuose

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,