nuo 3060 EUR

Kelionė į Kiniją: Pekinas-Šanchajus-Sudžou-Čžoudžuan

1 diena
Skrydis į Pekiną.

2 diena

Atvykus į Pekiną Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovai, kurie palydės į viešbutį. Po pietų aplankysite svarbiausią ir didžiausią Pekine lamaistinį vienuolyną Yunhe Gong. Ekskursija Pekine, kurios metu pamatysite tradicinius senojo Pekino kiemelius ir Vanfudzin prekybos gatvę. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Pekine.

3 diena

Po pusryčių apsilankysite didžiausioje pasaulyje Tiananmenio aikštėje. Apžiūrėsite imperatoriškuosius Uždraustuotsius rūmus – Gugun. Nuo Dzinšan parko kalvos galėsite pasigrožėti Raudonojo miesto panorama. Po pietų apžiūrėsite Dangaus šventyklą. Vakarienės metu galėsite paragauti garsiosios Pekino anties. Nakvynė viešbutyje Pekine.

4 diena

Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Didžiosios kinų sienos. Po ekskursijos apsilankysite perlų fabrike. Pietūs. Po pietų apžiūrėsite XV-XX amžiaus imperatorių Vasaros rūmus. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pekine.

5 diena

Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas. Išvyksite į traukinių stotį važiuoti į Šanchajų. Nakvynė traukinyje miegamajame kupe.

6 diena
Ryte atvykus į Šanchajų Jus pasitiks ir palydės į viešbutį. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija Šanchajaus senamiestyje, pasivaikščiosite Juijuan sode (Džiaugsmo sode) – viename iš tradicinio Senosios Kinijos sodų meno šedevrų. Pietūs. Naujasis Šanchajus – Pudun verslo zona. Vakarinis pasivaikščiojimas Vaitan (Bundo) krantine. Vakarienės metu galėsite paragauti jūros gėrybių. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

7 diena

Po pusryčių viešbutyje autobusu išvyksite į „Kinijos Veneciją“ vadinamą Sudžou, nes mieste rya daugybė kanalų. Atvykę į Sudžou apžiūrėsite miesto sodus. Kiekvienas Sudžou miesto sodas skiriasi nuo kitų savo dydžiu ir išplanavimu. Sodai buvo įrengti valdant skirtingoms Kinijos imperatorių dinastijoms nuo Songų iki Čingų dinastijų, tad jų architektūra ir išplanavimas priklauso nuo to, kurios dinastijos laikais sodai įrengti. Visi Sudžou sodai 1997 metais buvo įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pamatysite Kukliojo valdininko sodą. Po pietų apžiūrėsite Kylančių bangų paviljoną, Žvejo sodą, Vienatvės sodą ir Šilko muziejų. Vakare grįšite į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

8 diena

Po pusryčių viešbutyje autobusu išvyksite į Čžoučuan, taip pat įsikūrusį ant kanalų, sujungtų akmeniniais ir mediniais tiltais. Atvykus po pietų Jūsų laukia pasiplaukiojimas laivu. Vakare grįšite į Šanchajų. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

9 diena

Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą skristi namo arba poilsiui Hainanio saloje.

Kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje 3060 lt+skrydis (nuo 1800 lt)
Kaina asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje 3768 lt+skrydis (nuo 1800 lt)


Į kainą įskaičiuota:
-
individualus pervežimas Pekino oro uostas - viešbutis Pekine, viešbutisŠanchajuje - oro uostas Šanchajuje;
-
3 nakvynės Pekine 4* viešbutyje, 3 nakvynės Šanchajuje 4* viešbutyje;
- traukinių bilietai Pekinas-Šanchajus;
- maitinimas pagal programą;
- ekskursinė programa;
-
rusakalbis gidas;
- bilietai į mokamus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius-Pekinas, Šanchajus-Vilnius (nuo 1800 lt);
- kinijos viza ( 290 lt);
- draudimas;
- asmeninės išlaidos.

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,