nuo 4630 EUR

Kelionė į Kiniją: Pekinas-Lasa(Tibetas)-Pekinas

1 diena
Atvykus į Pekiną Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovai ir palydės į viešbutį. Po lengvų pietų išvyksite į apžvalginę ekskursiją mieste, kurios metu aplankysite ir didžiausią pasaulyje Tiananmenio Dangaus ramybės aikštę. Vakare – laisvas laikas. Paeidaujant bus galima paragauti žymiosios Pekino anties.

2 diena

Po pusryčių išvyksite apžiūrėti didžiausio ir garsiausio Kinijos muziejaus Guguno – buvusio Uždraustojo miesto. Po pietų pamatysite Dangaus šventyklą Tiantian. Vakare – laisvas laikas. Už papildomą mokestį galėsite pamatyti vakarinį šou „Didžioji Kinija“.

3 diena

Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Didžiosios kinų sienos. Po pietų aplankysite Mingų dinastijos kapavietes ir Dvasių alėją, kurią saugo žvėrių ir sargų skulptūros. Grįžus į viešbutį – laisvas laikas. Jeigu pageidausite, vakare už papildomą mokestį galėsite pamatyti Pekino operą.

4 diena

Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi į Lasą. Lasa - 3660 m. virš jūros lygio aukštyje esantis administracinis Tibeto centras. Atvykus Jus pasitiks ir palydės iki viešbučio. Poilsis ir vakarienė Lasoje.

5 diena

Po pusryčių aplankysite Lasos centre esančią seniausią ir švenčiausią Jokhang šventyklą ir ją juosiančią šventąją Barkhor gatvę, kuri geriausiai atspindi senąsias miesto tradicijas. Pietūs. Po pietų aplankysite vasarinę Dalai Lamos rezidenciją Norbulingka rūmus ir sodus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Lasoje.

6 diena

Po pusryčių ekskursija į Potalos rūmus, buvusią Dalai Lamos žiemos rezidenciją, kuriuose aplankysite Raudonuosius ir Baltuosius rūmus. Po pietų aplankysite Tibeto muziejų ir patį didžiausią pasaulyje vienuolyną Drepung. Vakarienė.

7 diena

Po pusryčių aplankysite dvasinį lamaizmo centrą - Sera vienuolyną. Po ekskursijos išvyksite į oro uostą skristi į Pekiną. Atvykus Jus pasitiks oro uoste ir palydės į viešbutį. Laisvas laikas.

8 diena
Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi namo.

Kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje 4623 lt+skrydis (nuo 1800 lt)
Kaina asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje 5344 lt+skrydis (nuo 1800 lt)


Į kainą įskaičiuota:
- nakvynės 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
- nurodyti lėktuvų ir traukinių bilietai ir pervežimai autobusu iki nurodytų ekskursijų objektų ir oro uostų;
- pusryčiai viešbutyje ir programoje nurodytas maitinimas;
- įėjimo bilietai į nurodytus lankymo objektus;
- rusakalbio arba anglakalbio gido paslaugos;

Į kainą neįskaičiuota:
- Skrydis Vilnius-Pekinas-Vilnius (nuo 1800 lt);
- kinijos viza ( 290 lt);
- arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir lagaminų nešikams viešbučiuose.

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,