nuo 5055 EUR

Kelionė į Kiniją: Pekinas ir Šanchajus

1 diena
Atvykus į oro uostą Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovas ir palydės į viešbutį (Hongkun International Hotel 5* arba pan.). Pietūs. Lamaistinė Amžinosios harmonijos šventykla Yunhe Gong. Ekskursija senojoje ir naujojoje Pekino dalyje, kurioje pamatysite tradicinius namus, vidinius kiemelius „hutunus“ ir juos jungiančias gatveles, apsilankysite prekybinėje Vanfudzin gatvėje. Vakare – laisvas laikas.

2 diena

Po pusryčiu išvyksite į didžiausią pasaulyje Tiananmenio aikštę, apžiūrėsite Uždraustuosius rūmus – muziejų Gugun. Po pietų apžiūrėsite Dangaus šventyklą. Vakarienės metu galėsite paragauti garsiosios Pekino anties.

3 diena

Po pusryčių išvyksite apžiūrėti Didžiosios kinų sienos. Po pietų pamatysite Vasaros rūmus.

4 diena
Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi į Čongčingą. Atvykus į Čongčingą Jus pasitiks mūsų partnerių Kinijoje atstovas. Apžvalginė ekskursija Čongčinge, vakarienė. Nakvynė kruiziniame laive (pagal pasirinkimą).

5 diena

Po pusryčių laivas išplaukia. Pietūs laive. Po pietų aplankysite ant kalno stovintį Fengdu miestą, dar vadinamą Vaiduoklių miestu. Vakarienė laive.

6 diena
Pusryčiai. Plauksime pro tarpeklius – patį siauriausių ir įdomiausią Kutang ir Usia. Po pietų paplaukiosite laiveliais vienu iš Jangdzės intakų Šenonsi.

7 diena

Po pusryčių praplauksime paskutiniuoju tarpekliu. Po pietų pasieksite Naująją Sansia užtvanką, didžiausią Azijoje. Laivas atplauks į Ičan (arba Uchan), pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir laisvas laikas.

8 diena

Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi į Šanchajų. Atvykus oro uoste Jus pasitiks ir palydės į viešbutį. Įsikūrus išvyksite į ekskursiją į Džiaugsmo sodus Juijuan, vieną iš Kinijos tradicinio sodų meno šedevrų. Nefritinio Budos šventykla. Vakare galėsite pasivaikščioti Vaitanio (Bund) pakrante.

9 diena

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į sodų meno gimtinę Sudžou, dar vadinamą Tolimųjų rytų Venecija. Pamatysite Tigro kalvos ir Kukliojo valdininko sodus. Po pietų aplankysite Žvejo sodą. Grįžimas į Šanchajų.

10 diena

Po pusryčių laisvas laikas. Pagal pageidavimą už papildomą mokestį galima vykti į vienos dienos ekskursiją Hangdžou arba Dziudziangą.

11 diena
Po pusryčių viešbutyje išvyksite į oro uostą skristi namo.

Kaina asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje 5055 lt+skrydis (nuo 1800 lt)
Kaina asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje 6459 lt+skrydis (nuo 1800 lt)


Į kainą įskaičiuota:
-
individualus pervežimas Pekino oro uostas - viešbutis Pekine, viešbutisŠanchajuje - oro uostas Šanchajuje;
- apgyvendinimas:
4* viešbutyje Pekine ir kruiziniame laive;
- visi traukinių ir skrydžių bilietai Kinijoje pagal programą;
- maitinimas pagal programą;
- ekskursinė programa;
-
rusakalbis gidas;
- bilietai į mokamus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius-Pekinas, Šanchajus-Vilnius (nuo 1800 lt);
- kinijos viza ( 290 lt);
- draudimas;
- asmeninės išlaidos.

Siųsti užklausą:

 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,