Kelionė į Kiniją: Klasikinė Kinija

Pekinas-Didžioji kinų siena-Sianas-Luojangas-Šanchajus-Sudžou-Hangdžou

1 diena

Skrydis į Pekiną

2 diena
Atvykus į Pekiną Jus pasitiks mūsų aprtnerių Kinijoje atstovai ir palydės į viešbutį. Pailsėję vyksite į ekskursiją veikiančioje lamaistinėje Tibeto budizmo šventykloje Yunghe Gong. Vakarienės metu galėsite paragauti Pekino anties.

3 diena

Po pusryčių išvyksite į ekskursiją prie Didžiosios kinų sienos. Po ekursijos apsilankysite perlų fabrike. Po pietų apžiūrėsite Mingų dinastijos kapavietes. Vakare, laisvo laiko metu galėsite pamatyti Pekino operą (už papildomą mokestį– nuo 10$)

4 diena

Po pusryčių viešbutyje pamatysite didžiausią pasaulyje Tiananmenio aikštę ir didžiausius imperatoriškus rūmus – muziejų Gugun. Po pietų pamatysite Dangaus šventyklą. Pervežimas į traukinių stotį vykti į Sianą. Nakvynė traukinyje miegamajame kupe.

5 diena

Ryte atvykus į Šansi provincijos administracinę sostinę Sianą Jus stotyje pasitiks ir palydės į 4* viešbutį. Pietūs. Ekskursijos mieste metu pamatysite Senąsias miesto sienas ir Akmens stelų mišku vadinamą provincijos muziejų Beilin, kuriame sužinosite apie Kinijos istoriją. Pasivaikščiosite senovine antkvarine Siano gatve Ven Chuanze, vadinamą Kultūros gatve. Laisvas laikas.

6 diena

Po pusryčių ekskursija į Banpo - pasak kai kurių mokslininkų šioje senovės gyvenvietėje žmonės gyveno pagal matriarchato tradicijas. Binmajun muziejuje pamatysite  terakotinę imperatoriaus Cin Šichuano kariuomenę. Apsilankysite Didžiojoje laukinių žąsų pagodoje. Vakarienės metu Jūsų laukia „Koldūnų puota“- koldūnai yra tradicinis Šensi provincijos patiekalas.

7 diena

Po pusryčių išvyksite į traukinių stotį važiuoti į Luojangą. Aplankysite vieną pirmųjų budistinių šventyklų Kinijoje - Baltojo arklio šventyklą, pastatytą 68 m. ir budistines šventyklas olose Lunmen „Drakono vartus“. Šaolinio vienuolyne Jūsų laukia vegetarški pietūs. Ekskursija į Šaolinio vienuolyną ir Talinio Pagodų mišką. Ušu meistrų pasirodymas (už papildomą moekstį - 10$). Išvykimas į Čžengdžou miestą, Chenanio provincijos centrą. Vakarienė. Išvyksite į traukinių stotį važiuoti į Šanchajų. Nakvynė traukinyje miegamajame kupe.

8 diena

Atvykus į Šanchajų stotyje Jus pasitiks ir palydės į 4* viešbutį. Ekskursija Džiaugsmo sode Juijuan, aplankysite Nefritinio Budos šventyklą. Vakarienė. Po vakarienės galėsite savarankiškai pasivaikščioti garsiojoje prekybinėje gatvėje Nangzinju. Nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

9 diena

Pusryčiai viešbutyje. Autobusu išvyksite į sodų ir vandens kanalų karalystę Siudžou. Pasivaikščiosite Kukliojo valdininko ir Žvejo soduose, pamatysite Tigro kalvą ir Šilko muziejų. Pietūs Sudžou mieste. Vakare grįšite į Šanchajų. Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Šanchajuje.

10 diena

Pusryčiai viešbutyje. Autobusu išvyksite į Hangdžou miestą, turtingiausios Kinijos provincijos Žeženg sostinę. Kateriu paplaukiosite X a. iškastame dirbtiniame Sihu ežere. Aplankysite Linjiso dvasios priebėgos šventyklą ir medinę aštuonių aukštų Šešių Harmonijų Liuhe pagodą, apžiūrėsite arbatos muziejų. Grįžus į Šanchajų – laisvas laikas.

11 diena

Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi į Lietuvą ar Kinijos kurortus pratęsti poilsio prie vandenyno.

Dėl kainų teiraukitės agentūroje.

Minimalus keliautojų skaičius - 2.

Į kainą įskaičiuota:
- nakvynės 4* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
- maitinimas pagal programą;
- nurodyti traukinių bilietai;
- bilietai į nurodytus pagal programą lankomus objektus;
- rusakalbio ar anglakalbio gido paslaugos;
- nurodyti pervežimai autobusu.

Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius-Pekinas, Šanchajus-Vilnius (nuo 1800 lt);
- draudimas;
- kinijos viza (290 lt);
- arbatpinigiai gidams, vairuotojams ir lagaminų nešikams viešbučiuose;
- asmeninės išlaidos.

Siųsti užklausą:
 

Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,