Sianas

Sianas senesnis už Pekiną, nes jis visada buvo klestintis imperatorių, kurtizanių, poetų, vienuolių, pirklių ir kareivių miestas. Vieta, kurioje sugyveno didžiosios pasaulio religijos, o Kinijos kultūra pasiekė kūrybingumo ir brandos apogėjų. Čia buvo legendinė Šilko kelio pradžia ir pabaiga, paskendusi ryškiose spalvose, muzikoje ir dykumos dulkėse, čia sustodavo karavanai ir nuo kupranugarių nugarų nukraudavo prekes iš tolimiausių Eurazijos kampelių ir vėl apkraudavo kinietiškomis gėrybėmis, kurios šitaip prekybos keliais paskleidė kiniečių kultūrą visam pasauliui. Bet šis miestas buvo sugriautas Tangų dinastijos saulėlydžio metu ir X amžiuje tuo metu Čangan vadinto miesto nebebuvo.
Šiandieninis Sianas išaugo Vei upės slėnyje, viename iš ankstyvosios kiniečių civilizacijos gimimo centrų. Šioje vietoje savo sostines nuo XI a.pr.Kr. buvo įkūrę net 11 valdančiųjų dinastijų.

Sianas yra vienas iš Kinijos dažniausiai lankomų miestų labiausiai dėl jo istorijos, bet Jus taip pat sudomins modernusis miestas, pagodos ir muziejai.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,