Šanchajus

Šanchajus yra dinamiškiausias šalies miestas. Šis nepaliaujamai besikeičiantis miestas kadaise buvo nuotykių ieškotojų ir turtuolių iš užsienio susitikimo vieta, Rytų gražuole vadinamas linksmybių centras. Dabar čia linksminasi vietiniai multimilijonieriai, lyg kapitalizmo paminklus statantys dangoraižius, ir vietinė vidutinė klasė, besilinksminanti ultra moderniuose Šanchajaus baruose. Čia greičiausiai Kinijoje auga viduriniosios klasės sluoksnis, dirbantis septynias dienas per savaitę, kas savaite prasideda naujos statybos. Čia nerasite daug imperinių laikų paminklų, bet miestas didžiuodamasis demonstruoja europietiško stiliaus dangoraižius, o šalia mokslinės fanatastikos filmus primenančių rajonų pastatyti viliojantys medžiais apsodinti gyvenamieji kvartalai. Čia vis dar, nuo pirmųjų vakariečių atvykimo, vaikomasi naujausių modernios civilizacijos madų, bet vis dažniau Šanchajuje būtent europiečiai semiasi įkvėpimo, o ne atvirkščiai – ir drabužių, ir technologijų srityse.
Įsiterpęs tarp parduotuvių centrų ir modernios architektūros išliko miesto senamiestis – su šventyklomis, alėjomis, gatvės turgeliais ir kinietiškais sodeliais.

 

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,