Poilsis Hainane (viešbučiai)

Dažnas keliautojas, pagalvojęs apie Kiniją, ne iš karto įsivaizduos baltą paplūdimių smėlį, raminančias bangas ir svyruojančias palmes. Bet pagalvojus - o kurgi visi tie mieli ir darbštūs kinai ilsisi, kai nekeliauja pasižvalgyti į mūsų kraštus?

Jie guli Pietinės Kinijos jūros paplūdimiuose. Vanduo šiltas ir viliojantis, skaisčiai šviečia saulė, dangus mėlynas. Jie gurkščioja šviežias kokosinės palmės vaisių sultis ir stebisi, kodėl tiek daug užsieniečių dar nėra girdėję apie puikiuosius Kinijos pliažus Hainanio saloje.
Hainanis taip pat gali būti tobulas pasirinkimas tiems, kas nori pailsėti atidavę duoklę istoriniams Kinijos paminklams ir milijoniniams miestams.

Hainanis yra didžiausia Kinijos vandenyno sala ir piečiausias šalies taškas. Hainanio salos ilgis 91,6 km, plotis - 51 km. Pagrindiniame Sanijos kurorte yra 19 įlankų ir uostų, o Jalong ir Sanjos įlankos bei Dadunhai kurotas pripažinti geriausiais Kinijos paplūdimiais.

Hainaniui priklauso 40 salų, bet didžiausioji, vakarinė, ir yra didžiausia 105 km² Pietų Kinijos jūros sala. Ilgą laiką ši sala buvo vadinama Rytų Havajais, beje, ji yra toje pačioje platumoje, kaip amerikietiškasis bendravardis, taigi, čia labai panašus klimatas, bet dar ne tiek daug komercijos, grūsties ir žmonių.

Hainanis yra viena greičiausiai augančių kurortinių Kinijos zonų, ir nors paprasta suprasti, kodėl – bet sunku patikėti, kad pliažai vis dar pustuščiai. Žinoma, belieka tuo mėgautis! Prie pagrindinių trijų paplūdimių Jalong, Sanja ir Dadunhai kuriasi daug naujų kurortų.

Hainanio salos krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Joje yra trys nuostabios įlankos, prie kurių įrengta poilsiautojams reikalinga infrastruktūra ir pastatyti puikūs viešbučiai. Pati populiariausia ir mėgstamiausia įlanka – Dadunchai. Poilsis čia labiausiai patiks tiems, kas vakarais mėgsta išeiti į miestą, būti įvykių centre. Ši įlanka nuo kitų skiriasi tuo, kad šiame kurorte daugiau pramogų, aktyvesnis poilsis. Dadunchane yra daug parduotuvių, restoranų ir kavinukių. Ši įlanka skirta tiems, kas nori ir pailsėti pliaže, ir pramogauti ne viešbutyje.

Pagrindinė salos pramoga yra gražiausi Kinijoje Sanjos pliažai, ir pasivaikščiodami jais mėgaujasi turtingi žemvaldžiai, turistai iš Honkongo, korėjiečiai, vokiečiai ir rusai – europiečiai čia vadinami "sniego paukščiais", atskrendančiais pasislėpti nuo šalčio.

Populiarus turistinis Sanja kurortas
, antrasis pagal dydį salos miestas, yra pietinėje tropinės Kinijos Hainanio salos dalyje. Šiame mieste galėsite pažinti visai kitokią Kiniją – jis nei iš tolo neprimena kitų šalies miestų. Geriausias laikas apsilankyti čia - nuo rugsėjo iki kovo.

Poilsiaudami galėsite ilsėtis prie viešbučio baseinų, maudytis šiltose vandenyno bangose ar užsisakyti spa paslaugų. Vakare – paragauti tradicinių įvairių Kinijos regionų, Vietnamo ir kitų Azijos regionų patiekalų. Paragaukite ir nuostabių vietinių Hainanio jūros gėrybių patiekalų.

Populiarėjančioje Sanjos įlankoje yra pats ilgiausias Hainanio salos pliažas. Nuo čia iki miesto – apie 27 km, todėl atostogaudami šiame kurorte galėsite geriasiai susipažinti su vietinių žmonių gyvenimo būdu. Galite pamatyti daug įdomių gamtos vietų – koralinę Wužižou salą ir Nanvan beždžionių salą. Jeigu norite sužinoti daugiau apie vietos žmonių kultūrą, galite apžiūrėti Binlang tradicinį kaimelį ir Nanšan kultūros zoną. Jeigu pabodo paplūdimiuose ir norite šiek tiek pajudėti, galite panardyti ir pasigrožėti povandeniniu pasauliu.Čia stengiamasi išsaugoti jūros gyvuniją, neleidžiama žvejoti, todėl vandenyje pamatysite daugybę tropinių žuvų.

Įlanka Jalong Bay yra ramioje vietoje, 25 km nuo Sanjos miesto. Čia išdėstyti geriausi salos viešbučiai. Didžiulėje centrinėje Jalong įlankos kurorto aikštėje yra 3000 m² Jūros kriauklių muziejus. Taip pat čia yra restoranų, parduotuvėlių, bendras pliažas. Už Jalong įlankos Longtan ežerų yra Drugelių parkas, kuriame galėsite pamatyti daugiau nei penkis šimtus drugelių rūšių.

Jeigu norite parvežti draugams ar šeimai dovanų – populiariausi suvenyrai iš Hainanio salos yra ypatingos formos skrybėlės, kokosų pudra ir arbata bei daugybėje parduotuvėlių parduodami perlai.

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
*****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
***
***