Ekskursijos Hainane

Apžvalginės ekskursijos Sanjos mieste metu susipažinsite su Sanjos miesto žmonėmis, gatvėmis, tradicijomis, istorija ir paminklais. Jūs pakilsite ant pačios aukščiausios miesto vietos - Elnės kalno, apipinto legendomis ir pasakojimais apie jauną medžiotoją ir elnę. Elnė simbolizuoja motiną - vietinių gyventojų Li pramotę. Ant šio kalno senovėje buvo Li šamanų kapinės, iki šiol tai šventa vieta, todėl dabar čia pastatytas didžiulis paminklas. Parke auginami dėmėtieji Hainanio elniai. Nuo Elnės kalno atsiveria nuostabi Sanjos miesto ir artimiausių įlankų panorama. Mėgstantys aštresnius pojūčius galėtų nusileisti nuo kalno specialiu vežimėliu.
Ekskursijos kaina – apie
40 $

Parkas „Pasaulio kraštas“ yra ant jūros kranto, 23 km į vakarus nuo Sanjos, kur tiesiog ant kranto guli didžiuliai keistų formų akmens luitai. Čia yra „Akmuo, laikantis dangų“, "Sudaužyta širdis“, "Senbernio slėptuvė“, „Įsimylėjėlių labirintas“, „Turtų akmuo“ (šio akmens atvaizdą galite pamatyti ant dviejų juanių banknoto). Gido pasakojimai privers akmenį kalbėti: ant vieno akmens parašyta, kad čia yra pasaulio kraštas, su šia vieta susiję padavimai ir apie vietinius Romeo ir Džiuljetą, ir apie beždžionių karalių..
Ekskursijos kaina –
55 $

Okeanariume galėsite susipažinti su 100 egzotiškų žuvų ir kitų jūros gelmių gyventojų rūšių. Pamatysite dresiruotų papūgų pasirodymą, krokodilų pasirodymą, jūros liūtų ir delfinų šou. Jei norėsite, galėsite pamaitinti krokodilą gyva višta ir nusifotografuoti jį apsikabinę.Šiame aprke surinkta unikali Pietinės Kinijos paukščių kolekcija.Galėsite nusifotografuoti ir su 600 metų skaičiuojančiu jūros vėžliu.
Ekskursijos kaina
- 50 $

Beždžionių salayra 80 km nuo Sanjos miesto, jos plotas – apie 1000 ha. Saloje gyvena daugiau nei 2100 beždžionių rezusų (Macacamulatta). Patekti iš vienos salos į kitą galėsite keltuvu, iš kurio matysite sąsiaurį, jūrą, unikalią „Jūros tautos“ gyvenvietę. Susipažinę su laukinėmis beždžionėmis galėsite pažiūrėti dresiruotų beždžionių cirko pasirodymą. Grįždami, jei norėsite, galėsite restorane „ant vandens“ paragauti jūros gėrybių.
Ekskursijos kaina —
65 $

Budizmo centras „Nanšan“ Sanjos priemiestyje prie Pietinio kalno Nan Ša yra didžiausias Azijoje budizmo centras (plotas yra apie 50 km²). 1997 m. čia buvo perstatyta senovinė budistinė šventykla ir sukurtas didžiulis landšaftinis parkas.Virš šventyklos matyti didžiulė titano sluoksniu dengta Mielaširdingumo deivės statula (108 m. aukščio – aukštesnė už amerikietiškąją Laisvės statulą).
Atskirame parko paviljone saugoma pati didžiausia pasaulyje deivės Guanjin aukso statula (140 kg.), papuošta brangakmeniais ir įstatyta į balto nefrito lotoso žiedo formos pjedestalą. Ši statula ne tik įtraukta į Gineso rekordų knygą, bet yra ir budistinė šventenybė —joje yra budizmo įkūrėjo Budos Šakji Muni, gyvenusio prieš 2,5 tūkstančio metų, pelenų.
Ekskursijos kaina
- 90 $

Drugelių ola ir kriauklių muziejus
yra už
30 km nuo Sanjos miesto centro. Muziejus – draustinis sudarytas iš dviejų dalių: pirmojoje galima pamatyti didžiulę drugelių ir kitų vabzdžių iš Kinijos ir kitų tropinių Azijos, Amerikos ir Afrikos šalių kolekciją. Gidas papasakos apie pačius įdomiausius eksponatus. Antroji muziejaus dalis yra nedidelis tarpeklis, kuriame auga tropinis miškas su laisvai po didžiuliu tentu skraidančiais drugeliais. Kriauklių muziejus yra vienas didžiausių kriauklių muziejų Kinijoje. Čia galėsite pamatyti Pietų Kinijos ir kitų tropinių jūrų moliuskų kelių šimtų egzempliorių ekspoziciją.
Ekskursijos kaina - 45 $.

Ekskursija į Li ir Mao tautelių etnografinius kaimus ir Abu genties gyvenvietę bei gyvatyną. Li tautelė, salos čiabuviai, gyvena čia nuo neatmenamų laikų, daug šimtmečių prieš ateinant kinams.Jų gyvenvietės yra salos centre kalnų šlaituose augančiuose tankiuose tropiniuose miškuose. Kaime sužinosite apie jų vestuvinius papročius, pamatysite tradicinius šokius ir buitį.
Ekskursijos kaina - 60 $

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,