Kelionė į Vietnamą: Klasikinis Vietnamas

Hanojus - Halongas - Huė - Danangas - poilsis Nha Trange - Mekong upės delta - Hošiminas

1 diena.
Skrydis į Hanojų.

2 diena. Hanojus
Atskridus į Hanojų oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Vietname atstovas ir palydės į viešbutį. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų išvyksite į ekskursiją Hanojuje: Čankuok pagoda, ant stulpo pastatyta mažiausia Vietname Ngokšon pagoda, IX a. senaisuias šalies universitetas Vanmieu, Vakarų ežeras, Choan Kiem ežeras („Sugrąžinto kardo ežeras“), senosios miesto gatvės. Pageidaujantys galės pamatyti Hošimino mauzoliejų ir rezidenciją.

Vakare pamatysite lėlių teatrą virš vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 diena. Hanojus - Halongas
Po pusryčių viešbutyje vyksite prie Halongo įlankos, kurioje lipsite į laukiantį XX a. kolonijinio Indokinijos stiliaus laivą. Laivu plauksite stebėdami nepamirštamus Halongo įlankos vaizdus, pamatysite didžiausią įlankos olą. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė Halonge laive. Laive yra tik anglakalbis gidas, rusakalbis gidas – už papildomą mokestį (35$ asmeniui).

4 diena. Halongas-Hanojus-Huė
Po pusryčių laivas sustos prieplaukoje. Grįžę į Hanojų susitiksite su gidu, kuris Jus palydės į traukinių stotį naktiniu traukiniu važiuoti į Hue. Nakvynė traukinyje.

5 diena. Huė
Atvykus į Huė iš traukinių stoties važiuosite į viešbutį, kuriame vėliau susitiksite su gidu. Jūsų laukia ekskursija Karališkajame mieste, 1832 m. Nguen dinastijos valdymo metu pastatytuose Imperatoriaus rūmuose Dainoi. Pamatysite rūmų vartus Ngo mon, imperatoriaus darbo kambarius Dien thai hoa, kuriuose vykdavo svarbių svečių bei pasiuntinių priėmimai ir svarbiausios rūmų ceremonijos, trečiąja, storiausia rūmų siena apsaugotus imperatoriškosios šeimos gyvenamieji kambarius Tu Cam Tanh, valdovo poilsio vietą - Ho Tinh Tam sodus ir tvenkinius, devynias Nguen dinastijos imperatorių sielas simbolizuojančius vario indus Cuu Dinh ir jų garbinimui skirtą šventyklą Mieu, į kurią moterims, net ir imperatorienei ar princesėms, buvo draudžiama užeiti, taip pat Hien Lam Cac paminklą Nguen dianstijos valdovams ir jų laikmečio tautos didvyriams. Po pietų vietos restorane išvyksite į Haidin ir Tidik citadeles. Nakvynė viešbutyje Huė.

6 diena. Huė - Danangas (Choianis)
Po pusryčių išvyksite į ekskursiją Huė. Visų pirma važiuosite iki prieplaukos plaukti laivu Huong upe, dažnai vadinama Aromatine upe, iki Thienmu pagodos. Sustosite prie Šventosios moters šventyklos, pastatytos dešiniajame upės krante ant kalno Chage 1601 m. valdant imperatoriui Nguen Choang. Pasak legendos, ieškodamas vietos naujųjų rūmų statybai imperatorius dažnai jodinėdavo Huė apylinkėse ir vieną kartą ant Chage kalvos sutikti vietiniai gyventojai jam papasakojo apie dažnai pasirodančią labai seną moterį, tvirtinančią, kad kada nors ant Chiong upės kranto bus pastatyti rūmai, kuriuose gyvens valdovai, sustiprinsiantys ir išlaisvinsiantys šalį. Apsidžiaugė imperatorius ir pastatė ant kalvos šventyklą tos moters garbei.

Po ekskursijos Huė per Chaivanio perėją keliausite į Danangą, pakeliui sustodami Marmuro kalną. Iš Danango važiuosite į Choijanį, esantį už 40 km nuo Danango. Ekskursija Choijanyje. Nakvynė viešbutyje Chojanyje.

7 – 11 diena. Poilsis Nha Trang kurorte
Po pusryčių išvyksite į Danango oro uostą, vietinis skrydis Danangas-Nha Trangas. Pervežimas į pasirinktą viešbutį. Poilsis.

11 diena. Hošiminas
Po pusryčių viešbutyje iš kurorto išvyksite į Hošiminą. Atskridus iš oro uosto Jus palydės į viešbutį. Vėliau Jūsų laukai ekskursija Hošimine: pamatysite Thienhau pagodą, kiniečių rajoną, Noterdam de Saigon, Bentchan turgų, prezidento rūmus. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

12 diena. Mekong upės delta – Hošiminas
Po pusryčių išvyksite į Mekongo upės deltą. Su gidu plaukiosite žaliojoje Devynių drakonų upės deltoje ir išlipsite salose, apžiūrėsite Vinčang ir ūkį, kuriame auginamos gyvatės, vaisių plantacijas, amatininkų dirbtuves. Pietūs saloje. Po pietų grįšite į Hošiminą. Vakare Jūsų laukia pasiplaukiojimas ir vakarienė upėje laiveliu „Sai Gon“. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

13 diena.
Po pusryčių išvyksite į oro uostą skristi namo.

Visi išvykimai garantuoti! Grupė – nuo 2 žmonių.

Kelionės datos ir kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais, 3 pietūs, laive Halonge – pietūs, vakarienė ir pusryčiai (be gėrimų);
- įėjimo bilietai į lankomus objektus ir į lėlių teatrą virš vandens;
- rusakalbio gido paslaugos;
- plaukiojimas laivu Halonge ir Mekongo deltoje;
- traukinys Hanojus – Huė (keturviečiuose kupė);
- vietiniai skrydžiai Danangas – Nha Trangas;
- pervežimai pagal programą transportu su kondicionieriumi.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius/Ryga-Hanojus ir Hošiminas-Vilnius/Ryga;
- asmeninės išlaidos;
- draudimas.
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,