Kelionė į Vietnamą: Indokinijos keliais, su poilsiu Phan Thiết

HANOJUS – HALONGO ĮLANKA – SIEMREABAS (ANKORA)– HOŠIMINAS – PHAN THIẾT – MEKONGO DELTA – HOŠIMINAS

Vietnamas, Kambodža. Kelionės į Vietnamą ir Kambodžą. Poilsis Vietnamo kurortuose. Plaukimas Halongo įlankoje, Mekongo deltoje. Kelionės su LEHKO 1 diena. Vilnius/Ryga – Maskva – Hanojus
Skrydis į Vietnamo sostinę – Hanojų.

2 diena. Hanojus
Į Hanojų atskrisite ryte (lėktuvas leidžiasi apie 8 val. ryto), susipažinsite su rusų k. kalbančiu kelionės gidu. Pervežimas į viešbutį Hanojaus centre. 
Per pietus (apie 13.30 val.) drauge su gidu vyksite pietauti į vietinį restoraną. 
Po sočių pietų Jūsų laukia apžvalginė ekskursiją po antrąjį pagal dydį Vietnamo miestą Hanojų. Programos metu išvysite įžymiąją vienos kolonos pagodą, IX–X a. pastatytą istorinį kultūros paminklą – „Literatūros šventyklą“, skirtą žymiam kinų mąstytojui Konfucijui. Taip pat pamatysite garsiuosius vietos ežerus: vakarinį ežerą ir istoriniame Hanojaus centre esantį Hoan Kiem ežerą – legendinį „Sugrąžinto kardo ežerą“. Apžiūrėsite Ngoc Son šventyklą, įsikūrusią mažutėje salelėje, kurią su pakrante jungia elegantiškas „kylančios saulės“ – huc tiltas bei turėsite galimybę pasivaikščioti senosiomis miesto gatvelėmis ar pasivažinėti tradiciniu transportu – „rikša“ arba moderniaisiais elektromobiliais. Vakarėjant viešėsite soduose ir Hošimino rezidencijoje bei stebėsite nepaprastą vandens lėlių teatrą. Ekskursijos pabaiga apie 17.30 val.

3 diena. Hanojus – Halongo įlanka
Anksti ryte papusryčiavus, vyksite į Halongo įlanką (išvykimas apie 7.30 val.).
Atvykus (apie 12 val. dienos) įsikūrimas jachtoje, pasisveikinimo koktelis ir susipažinimas su Jūsų laukiančia išskirtine programa. Pietūs jachtoje.
Unikaliąją Halongo įlanką, dar vadinamą „Nusileidžiančiojo drakono“ užutekiu, sudaro daugiau nei 3000 atskirų salelių, 3 dideli urvai ir daugybė plaukiojančių žvejų kaimelių. Ši vieta tituluojama gražiausia Vietnamo vieta ir yra saugoma UNESCO.
Ekskursija po Halongo įlanką, kurios metu apsilankysite urvuose, salose ir plaukiojančiuose kaimeliuose.
Vakare (apie 18 val.), laivas prisišvartuos Halongo įlankoje poilsiui ir nakvynei. Vakarienė laive (apie 19 val.). Nakvynė laive.
*Jachtoje tik anglų kalba kalbantis gidas. Jei pageidaujate rusų k. kalbančio atstovo priemoka 110 Lt/asmeniui.

4 diena. Halongo įlanka – Hanojus – Siemreabas (Ankora)
Pusryčiai jachtoje, po kurių tęsite pasiplaukiojimą po Halongo įlanką. Atvykimas į prieplauką (apie 11.30 val.), iš kurios vyksite į Hanojaus oro uostą (be sustojimo mieste) vakariniam skrydžiui į Kambodžą – Siemreabą (skrydis truks apie 2 val.).
Atvykus susitikimas su gidu ir pervežimas į viešbutį. Nakvynė Siemreabo viešbutyje.
Kambodžoje įsigysite šalies vizą, kuriai būtina turėti: pasą, kuris galioja ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės; 1 spalvotą nuotrauką (dydis 4х6 arba 3x4). Kambodžos vizos kaina 20 USD.

5 diena. Siemreabas (Ankora)
Po pusryčių (apie 8 val.), susitikimas viešbučio fojė su rusakalbiu gidu.
Pirmoje dienos dalyje vyksite į senovės khmerų „didįjį miestą“ – Ankor Tomą. Tai tarsi miestas – tvirtovė, apsuptas 100 m pločio grioviu ir uolos sienomis, siekiančiomis 8 m. Taip pat šiandien lankysitės didingame Bajono šventyklų komplekse, kuris sudarytas iš trijų lygių. Ši budistų šventovė papuošta iškaltais vaizdiniais, atspindinčiais khmerų gyvenimo momentus. Apžiūrėsite Dievo Šyvos Bapuono šventyklą ir kvapą gniaužiančias terasas – Dramblių terasą (tai 350 m aukščio terasa, kuri buvo naudojama įvairioms khmerų ceremonijoms) ir Raupsuotojo Karaliaus (Leper King) terasą. Tęsdami ekskursiją keliausite prie tarsi pasiklydusios laike Ta Prohm (Rajavihara) šventyklos, kuri kadaise buvo vienuolynas ir universitetas. Ši paslaptinga šventykla neabejotinai paliks Jums didelį įspūdį, kadangi būtent šis statinys yra unikalus žmogaus darbo ir gamtos jėgos susiliejimo pavyzdys.  Medžiai ir kiti augalai tiesiog įaugę į šventovės pamatus, ypatingi raižiniai, vietos atmosfera daro ją išskirtinę ir įsimintiną kiekvienam jos svečiui.
Pietūs vietiniame restorane.
Papietavę vyksite į Ankoros garsųjį induistų šventyklų kompleksą – Ankor Vatą, kuris yra toks reikšmingas šaliai, jog net vaizduojamas ant Kambodžos vėliavos. Tai tarsi miestas–šventykla, vadinamas visų šventyklų motina, su nesuskaičiuojama galybe skulptūrinių papuošimų, įvairiausių dydžių karališkų statulų – juk tai kažkada buvęs pats Khmerų civilizacijos centras ir pasididžiavimas. 
Saulę palydėsite ant Phnom Bakheng kalno viršūnės. Po ekskursijos vyksite į vietinį restoranėlį vakarieniauti, stebint žavingąjį Apsaros ansamblio pasirodymą.
Po vakarienės grįšite poilsiui ir nakvynei į viešbutį.

6 diena. Siemreabas – Hošiminas – Phan Thiết
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio. Pirmoje dienos dalyje susitikus su gidu, Jūsų lauks išvyka į elegantiškąją Banteay Srei šventyklą arba apsilankymas prie didžiojo gėlavandenio Tonlesapo ežero (pasirinktinai).
Mažutė raudonoji Banteay Srei šventykla, moterų citadelė, pastatyta dar 967 m., karaliaus Jayavarmano V vadinama khmerų meno perlu. Statinys skirtas hinduizmo dievui Šyvai.
Indokinijos pusiasalio didžiausias ežeras – Tonlesapas, nutolęs į pietus nuo Siemreabo 10 km. Kadangi Tonlesapo ežero upė teka į Mekongą, ežero plotas keičiasi priklausomai nuo metų laiko. Sausuoju sezonu ežero gylis sumažėja net iki 7 kartų, lyginant su lietinguoju. Ant mangrovės girių apsupto Tonlesapo ežero kranto yra įsikūrusi gyvenvietė net su mokykla, ligonine, administraciniu pastatu. 
Po ekskursijos pervežimas į oro uostą skrydžiui Hošiminą. Atskridus susitikimas su gidu ir pervežimas į Phan Thiết.
Vietnamas, Kambodža. Kelionės į Vietnamą ir Kambodžą. Poilsis Vietnamo kurortuose. Plaukimas Halongo įlankoje, Mekongo deltoje. Kelionės su LEHKO
7–10 dienos. Phan Thiết
Poilsis Vietnamo kurorte Phan Thiết. Čia savarankiškai galėsite apsilankyti garsiajame žvejų kaimelyje, kur išvysite 20 m. banginio skeletą ir Čampo karalystės griuvėsius X–XIII a..
Galėsite užsiimti vandens sportu – plaukioti banglentėmis, žvejoti. Taip pat apsilankyti terminiuose šaltiniuose, pasižyminčiuose gydančiomis, jauninančiomis savybėmis. 

11 diena. Phan Thiết – Hošiminas
Po pusryčių viešbutyje, vyksite į Hošiminą (apie 8 val. ryte).
Hošimine susitiksite su gidu, kuris jums aprodys miesto lankytinus objektus: Thienhau pagodą, kintiečių kvartalą arba Ngoc Hoang pagodą, Notre Dame katedrą, Cho Ben Thanh turgų (pagal galimybes), Prezidento rūmus arba karo muziejų (pasirinktinai). 
Ekskursija po Hošiminą prasidės apie 14 val. ir baigsis apie 17 val. Laisvas laikas Hošimine. Nakvynė viešbutyje.

12 diena. Mekongo delta – Hošiminas
Papusryčiavus viešbutyje, keliausite į Mekongo deltą (vyksite apie 2 val.).
5 valandų trukmės ekskursija laiveliais po Mekongo deltą lydint profesionalaus gido.
Apsilankysite salelėse, Vinh Chang šventykloje, gyvačių fermoje, vaisių plantacijose ir vietinių amatininkų dirbtuvėlėse. Pietūs saloje.
Antroje dienos dalyje (apie 15.30) grįžimas į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

13 diena. Hošiminas – Maskva – Vilnius/Ryga
Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte pervežimas į Hošimino oro uostą skrydžiui namo (apie 7.30 val. ryto).

KELIONĖS datos ir kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- skrydžio bilietai Maskva – Hanojus/ Hanojus – Siemreabas/ Siemreabas – Hošiminas/ Hošiminas – Maskva;
- maitinimas programos metu pusryčiai, dveji pietūs, maitinimas jachtoje Halonge: 1 pietūs, 1 vakarienė, 1 pusryčiai be gėrimų. Kambodžoje maitinimas pagal programą;
- apgyvendinimas poilsio metu pasirinktuose viešbučiuose su pusryčiais;
- ekskursinė programa;
- įėjimo bilietų mokesčiai į lankomus objektus, įskaitant bilietus į vandens lėlių teatro pasirodymą;
- rusakalbio gido paslaugos pažintinės programos metu (išskyrus plaukiant jachta Halonge, už papildomą mokestį);
- anglakalbio gido paslaugos plaukiant jachta Halonge ir plaukimas jachta Halonge bei plaukimas laiveliu Mekongo delta;
- išvykos į Kambodžą metu: maitinimas pagal programą, pervežimai pagal programą, apgyvendinimas apgyvendinimas 3* viešbučiuose;
- visi pervežimai pagal programą patogiu autobusu su kondicionieriumi;
- sveikatos draudimas kelionės metu.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius/Ryga – Maskva – Vilnius/Ryga;
- asmeninės išlaidos;
- minibarai viešbučiuose;
- papildomas maitinimas, nepažymėtas prie „įskaičiuota į kainą“ stulpelio;
- Kambodžos viza (Kambodžos vizos kaina: 20 $). Būtina turėti galiojantį pasą (minimalus paso galiojimas 6 mėn.po kelionės) ir 1 spalvotą nuotrauką (dydis 4х6 arba 3x4).
Pastabos:
- pažintinės programos metu apgyvendinimas 3* viešbučiuose (jei pageidaujate apgyvendinimo aukštesnės kategorijos viešbučiuose – informuokite mus ir mes Jums pateiksime pasiūlymą, pagal Jūsų pageidavimus);
- apgyvendinimas poilsio metu – pasirinktinai;
- kaina nurodyta vienam asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
- jei poilsio metu norėtumėte apsistoti kitame Vietnamo kurorte – tokia galimybė yra (kreipkitės į mūsų kelionių agentūrą);
- lankomų objektų tvarka gali keistis;
- kelionės kaina gali keistis, keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms Vietname ir Kambodžoje.

Kelionę organizuoja „LEHKO“

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,