KELIONĖ Į VIETNAMĄ: ANKOROS ŠVENTYKLOS IR POILSIS VIETNAME

Hošiminas – Siemreabas (Ankora)– Hošiminas – Phan Thiết – Hošiminas

1 diena. Vilnius/Ryga – Maskva – Hošiminas
Skrydis į didžiausią Vietnamo miestą – Hošiminą, anksčiau vadintą Saigonu.

2 diena. Hošiminas – Siemreabas (Ankora)
Atskridus į Hošimino tarptautinį oro uostą Tan Son Nhat (apie 9 val. ryto), savarankiškai pereisite į kitą terminalą skrydžiui į Siemreabo miestą Kambodžoje (skrydis apie 12 val. dienos). 
Kambodžoje įsigysite šalies vizą, kuriai būtina turėti: pasą, kuris galioja ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės; 1 spalvotą nuotrauką (dydis 4х6 arba 3x4).
Susitikimas su gidu ir pervežimas į viešbutį. Poilsis, laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Siemreabas (Ankora)
Po pusryčių (apie 8 val.), susitikimas viešbučio fojė su rusakalbiu gidu.
Pirmoje dienos dalyje vyksite į senovės khmerų „didįjį miestą“ – Ankor Tomą. Tai tarsi miestas – tvirtovė, apsuptas 100 m pločio grioviu ir uolos sienomis, siekiančiomis 8 m. Taip pat šiandien lankysitės didingame Bajono šventyklų komplekse, kuris sudarytas iš trijų lygių. Ši budistų šventovė papuošta iškaltais vaizdiniais, atspindinčiais khmerų gyvenimo momentus. Apžiūrėsite Dievo Šyvos Bapuono šventyklą ir kvapą gniaužiančias terasas – Dramblių terasą (tai 350 m aukščio terasa, kuri buvo naudojama įvairioms khmerų ceremonijoms) ir Raupsuotojo Karaliaus (Leper King) terasą. Tęsdami ekskursiją keliausite prie tarsi pasiklydusios laike Ta Prohm (Rajavihara) šventyklos, kuri kadaise buvo vienuolynas ir universitetas. Ši paslaptinga šventykla neabejotinai paliks Jums didelį įspūdį, kadangi būtent šis statinys yra unikalus žmogaus darbo ir gamtos jėgos susiliejimo pavyzdys.  Medžiai ir kiti augalai tiesiog įaugę į šventovės pamatus, ypatingi raižiniai, vietos atmosfera daro ją išskirtinę ir įsimintiną kiekvienam jos svečiui.
Pietūs vietiniame restorane.
Papietavę vyksite į Ankoros garsųjį induistų šventyklų kompleksą – Ankor Vatą, kuris yra toks reikšmingas šaliai, jog net vaizduojamas ant Kambodžos vėliavos. Tai tarsi miestas-šventykla, vadinamas visų šventyklų motina, su nesuskaičiuojama galybe skulptūrinių papuošimų, įvairiausių dydžių karališkų statulų – juk tai kažkada buvęs pats Khmerų civilizacijos centras ir pasididžiavimas. 
Saulę palydėsite ant Phnom Bakheng kalno viršūnės. Po ekskursijos vyksite į vietinį restoranėlį vakarieniauti, stebint žavingąjį Apsaros ansamblio pasirodymą.
Po vakarienės grįšite poilsiui ir nakvynei į viešbutį.

4 diena. Siemreabas – Hošiminas – Phan Thiết
Po pusryčių, išsiregistravimas iš viešbučio. Pirmoje dienos dalyje susitikus su gidu, Jūsų lauks išvyka į elegantiškąją Banteay Srei šventyklą arba apsilankymas prie didžiojo gėlavandenio Tonlesapo ežero (pasirinktinai).
Mažutė raudonoji Banteay Srei šventykla, moterų citadelė, pastatyta dar 967 m., karaliaus Jayavarmano V vadinama khmerų meno perlu. Statinys skirtas hinduizmo dievui Šyvai.
Indokinijos pusiasalio didžiausias ežeras – Tonlesapas, nutolęs į pietus nuo Siemreabo 10 km. Kadangi Tonlesapo ežero upė teka į Mekongą, ežero plotas keičiasi priklausomai nuo metų laiko. Sausuoju sezonu ežero gylis sumažėja net iki 7 kartų, lyginant su lietinguoju. Ant mangrovės girių apsupto Tonlesapo ežero kranto yra įsikūrusi gyvenvietė net su mokykla, ligonine, administraciniu pastatu. Šios ekskursijos metu turėsite galimybę pasivaikščioti po šią unikalią gyvenvietę, susipažinti su vietinių kasdienybe. Lankysitės „plaukiojančiame“ kaimelyje Phnom Krom bei čia esančioje suvenyrų krautuvėlėje.
Po ekskursijos pervežimas į oro uostą skrydžiui Hošiminą. Atskridus susitikimas su gidu ir pervežimas į Phan Thiết. Vietnamas, Kambodža. Kelionės į Vietnamą ir Kambodžą. Kelionės su LEHKO

5 – 10 dienos. Phan Thiết
Poilsis Vietnamo kurorte Phan Thiết. Čia savarankiškai galėsite pasisvečiuoti garsiajame žvejų kaimelyje, kur išvysite 20 m. banginio skeletą, Čampo karalystės griuvėsius X–XIII a..
Galėsite užsiimti vandens sportu – plaukioti banglentėmis, žvejoti. Taip pat apsilankyti terminiuose šaltiniuose, kurie pasižymi gydančiomis, jauninančiomis savybėmis. 

11 diena. Phan Thiết – Hošiminas
Po pusryčių viešbutyje, vyksite į Hošiminą (apie 8 val. ryte).
Hošimine susitiksite su gidu, kuris jums aprodys miesto lankytinus objektus: Thienhau pagodą, kintiečių kvartalą arba Ngoc Hoang pagodą, Notre Dame katedrą, Cho Ben Thanh turgų (pagal galimybes), Prezidento rūmus arba karo muziejų (pasrinktinai). 
Ekskursija po Hošiminą prasidės apie 14 val. ir baigsis apie 17 val. Laisvas laikas Hošimine. Nakvynė viešbutyje. 

12 diena. Hošiminas – Maskva – Vilnius/Ryga
Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte pervežimas į Hošimino oro uostą skrydžiui namo. Vietnamas Kambodža. Kelionės į Vietnamą, Kambodžą. Ankora. Poilsis Vietname. Kelionės su LEHKO

KELIONĖS datos ir kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- skrydžio bilietai Maskva – Hošiminas/ Hošiminas – Siemreabas/ Siemreabas – Hošiminas/ Hošiminas – Maskva;
- apgyvendinimas programos metu 3* viešbučiuose su pusryčiais;
- visi pervežimai pagal programą;
- sveikatos draudimas kelionės metu;
- ekskursijos pagal programą;
- įėjimo bilietų mokesčiai į lankomus objektus;
- rusakalbio gido paslaugos pažintinės programos metu;
- pažintinės programos metu 1 pietūs ir 1 vakarienė vietiniuose restoranuose Kambodžoje.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius/Ryga – Maskva – Vilnius/Ryga;
- asmeninės išlaidos;
- Kambodžos viza (Kambodžos vizos kaina: 20 $). Būtina turėti galiojantį pasą (minimalus paso galiojimas 6 mėn.po kelionės) ir 1 spalvotą nuotrauką (dydis 4х6 arba 3x4).
Pastabos:
- pažintinės programos metu apgyvendinimas 3* viešbučiuose (jei pageidaujate apgyvendinimo aukštesnės kategorijos viešbučiuose – informuokite mus ir mes Jums pateiksime pasiūlymą, pagal Jūsų pageidavimus);
- apgyvendinimas poilsio metu – pasirinktinai;
- kaina nurodyta vienam asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
- jei poilsio metu norėtumėte apsistoti kitame Vietnamo kurorte – tokia galimybė yra (kreipkitės į mūsų kelionių agentūrą);
- lankomų objektų tvarka gali keistis;
- kelionės kaina gali keistis, keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms.

Kelionę organizuoja „LEHKO“

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,