nuo 555 EUR

Kelionė į Šveicariją: Pirmoji pažintis su Šveicarija

Ženeva - Bernas - Montrė - Lozana - Ženeva

1 diena. Ženeva (antradienis)
Atvykus į Ženevą Jus oro uoste pasitiks mūsų partnerių Šveicarijoje atstovai ir palydės į viešbutį Jungfrau regione. (Įsiregistravimas į viešbutį nuo 15.00 val.). Vakare – laisvas laikas.

2 diena. Jungfrau regionas – Bernas– Griujeris– Montrė (trečiadienis) 
Po pusryčių išvyksite į Berną. Ekskursiją po Berną prasidėsite apsilankydami nuostabų UNESCO saugomą istorinį miesto centrą, apžiūrėsite Meškos olą, laikrodžio bokštą, kur galima stebėti laikrodžio figūrų spektaklį, Parlamento rūmus ir senojo miesto arkadas. Apžiūrėję Berną, išvyksite į viduramžišką Griujerio miestelį. Pasivaikščiosite miestelyje, kuriame stovi Griujerio pilis, galėsite paragauti vietinio tradicinio patiekalo fondiu ir nusipirkti šviežio šveicariško sūrio. 

Pageidaujantys galės važiuoti į papildomą ekskursiją į šokolado fabriką Broke. „Devyni žmonės iš dešimties dievina šokoladą, o dešimtasis – apgaudinėja“, - taip sako šveicarai. Ekskursijos metu Jūs ne tik galėsite žiūrėti kaip gaminamas šokoladas, bet ir prisivalgyti kiek tik lenda.

Vėliau išvyksite į Montrė. Įsikūrus viešbutyje, gidas lauks Jūsų viešbučio vestibiulyje 15 min. Vakare – laisvas laikas.*

3 diena. Montrė– Prancūzija – Terminių šaltinių centras (ketvirtadienis)
Poilsis kurorte. 

Jeigu norėsite gero ir malonaus poilsio – galėsite užsisakyti papildomą ekskursiją į „Lavey Les Bains“ terminį centrą (centras gali būti uždarytas dėl techninių priežasčių). Gydomieji šaltiniai padės atsipalaiduoti, povandeniniai šaltiniai sugrąžins grožį ir jaunystę, padės atsikratyti nugaros ir juosmens skausmų, karštos vonios padės pasisemti energijos, o eukalipto hamamas išvalys Jūsų plaučius. Po procedūrų pasimėgausite karšto šokolado ar kvapnios kalnų žolelių arbatos puodeliu.

Pageidaujant galima užsisakyti papildomą ekskursiją į Prancūziją su rusakalbiu gidu – Ansi, Ivuaras (vasarą), Ansi, Šamoni, Montblanas (žiemą).

4 diena. Montrė – Lozana - Ženeva (penktadienis)
Po pusryčių viešbutyje vyksite Šveicariškos rivjeros pakrante ir apsilankysite XII a. viduramžių pilyje Šiljon, kurioje buvo kalinamas Bairono Šiljono kalinys (įėjimo bilietas įskaičiuotas). Vėliau išvyksite į Vevė, kur gyveno ir buvo palaidotas Čarlis Čaplinas. Atvykę į Lozaną trumpam sustosite vaizdingoje krantinėje prie Olimpinio judėjimo muziejaus ir Olimpinio parko. Atvykę į Ženevą, vyksite į apžvalginę ekskursiją po miestą, apžiūrėsite tarptautinių organizacijų rajoną, Gėlių laikrodį, Ženevos fontaną, rožių sodą, senamiestį, reformatorių sienas. 

Po ekskursijos važiuosite į viešbutį. Įsikūrus viešbutyje, gidas lauks Jūsų viešbučio vestibiulyje 15 min. Vakare – laisvas laikas.*

5 diena. Ženeva – Vilnius (šeštadienis)
Išvykimas į oro uostą skristi namo.

 

Kelionės kainos:

555 Eur asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai
888 Eur asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai
495 Eur vaikui gyvenant su tėvais dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai

 

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas 3* - 4* viešbučiuose pagal programą;
- maitinimas: pusryčiai;
- pervežimai patogiu transportu programos metu. Grupėje iki 16 asmenų pervežimas mini autobusu.
- rusiškai kalbančio gido paslaugos. Grupėje iki 16 asmenų vairuotojas ir gidas tas pats asmuo.
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvų bilietai (Vilnius-Europos miestas - Ciurichas-Ženeva-Europos miestas-Vilnius);
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,