nuo 1444 EUR

Kelionė į Šveicariją: Ciurichas-Jungfrau kalnas-Ženeva

Ciurichas - Jungfrau Regionas - Ženeva

1 diena. Ciurichas (šeštadienis)
Atvykus į Ciuricho oro uostą Jus pasitiks mūsų partnerių Šveicarijoje atstovai. Su rusaklabiu gidu išvyksite į poros valandų apžvalginę ekskursiją mieste. Aplankysite Banhofštrase gatvę, pamatysite Marko Šagalo vitražais garsėjančią Fraumunster bažnyčią (vitražus pamatyti galima, jeigu bažnyčia bus atidaryta), Nyderdorfo rajoną, Parado aikštę ir kitus objektus.
Atvyksite į viešbutį, vakare – laisvas laikas.

2 diena. Ciūrichas – Štain am Rain – Reino krioklys – Jungfrau (sekmadienis)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.

Laisvo laiko metu galėsite užsisakyti ekskursiją į viduramžišką prie Vokietijos sienos esantį miestelį Štain am Rain, grožėsitės aukščiausiu Europoje Rainfal kriokliu. Kairėje Reino upės pusėje yra nuo upės kranto matomas Šafhauzen miestelis, kuriam susiformuoti padėjo krioklys.

Taip pat galima važiuoti į ekskursiją į Lichtenšteiną, kurios metu ragausite vietos vynų. Galite užsisakyti ir papildomą ekskursiją į vieną svarbiausių Europos piligrimystės vietų – Ainzidelno miestelio vienuolyną, kuriame yra „Juodoji Madona“. Apsilankysite prie baroko architektūros šedevro (XV a. bažnyčia) ir galėsite atsigerti gydančio stebuklingo vandens. 

Vakare važiuosite į Jungfrau regioną. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena. Jungfrau regionas – Liucerna - Interlakenas (pirmadienis)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. |

Jei vasara, galima pakilti į apžvalginę aikštelę ir pasigrožėti Alpių panorama, o žiemą – slidinėti arba važinėtis rogėmis arba pasivaikščioti po Alpes.

Laisvo laiko metu galite užsisakyti papildomą ekskursiją į Liucerną, Interlakeną. Ekskursija pėsčiomis po miestą. Apžiūrėję Liucerną, išvyksite į Interlakeną. Ten galėsite pasivaikščioti po miestą ir apsilankyti laikrodžių parduotuvėje „Kirchhofen“ bei įsigyti dovanų su 15 % nuolaida.

Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Jungfraujochas (antradienis)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. 

Pageidaujant galima užsisakyti ekskursiją į Jungfrau (tinka tiek žiemą, tiek vasarą). Tik vasaros sezono metu, tiems kas nevažiuoja į Alpes, galima užsisakyti papildomą ekskursiją į krioklių slėnį prie Brinco ežero. Ten pamatysite žymųjį Raichenbacho krioklį kurį išgarsino Konan Doilis, aprašydamas savo kygose šią vietą kaip Šerloko Holmso žūties vietą. Taip pat pamatysite aukščiausią Šveicarijoje krioklį Štaubach ir pakilsite prie vienintelio Europos lankomo Trumelbacho kalno viduje esančio krioklio. 

Nakvynė viešbutyje Jungfraujochas regione.

5 diena. Jungfrau regionas – Bernas – Griujeris – Montrė (trečiadienis)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. 

Pageidaujant galima užsisakyti ekskursiją į Berną, Griujerį, Montrė. Atvažiavę į į Berną, ekskursiją prasidėsite apsilankydami nuostabų UNESCO saugomą istorinį Berno centrą, apžiūrėsite Meškos olą, laikrodžio bokštą, kur galima stebėti laikrodžio figūrų spektaklį, Parlamento rūmus ir senojo miesto arkadas. Apžiūrėję Berną, išvyksite į viduramžišką Griujerio miestelį, kuriame vietiniai žmonės Jus pavaišins tikru šveicarišku sūriu. Pasivaikščiosite miestelyje, kuriame stovi Griujerio pilis, galėsite paragauti vietinio tradicinio patiekalo fondiu ir nusipirkti šviežio šveicariško sūrio. Pageidaujantys galės važiuoti į papildomą išvyką į šokolado fabriką Broke. Vėliau išvyksite į Montrė. Aplankysite Montė rūmus. Žymusis Nabokovas gyveno šiuose rūmuose 16 metų.

Nakvynė viešbutyje Jungfrau regione.

6 diena. Jungfrau regionas – Prancūzija (ketvirtadienis)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. 

Pageidaujant, galima užsisakyti papildomą ekskursiją su rusakalbiu gidu į Prancūziją – Ansi, Ivuarą (vasarą) arba Ansi, Šamoni-Monblaną (žiemą).

Nakvynė viešbutyje Jungfrau regione.

7 diena. Jungfrau regionas – Montrė – Lozana - Ženeva (penktadienis) 
Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Ženevą. Vyksite Šveicariškos rivjeros pakrante ir apsilankysite XII a. viduramžių pilyje Šiljon, kurioje buvo kalinamas Bairono Šiljono kalinys (įėjimo bilietas įskaičiuotas). Vėliau išvyksite į Vevė, kur gyveno ir buvo palaidotas Čarlis Čaplinas. Atvykę į Lozaną trumpam sustosite vaizdingoje krantinėje prie Olimpinio judėjimo muziejaus ir Olimpinio parko. Atvykę į Ženevą, vyksite į apžvalginę ekskursiją po miestą, apžiūrėsite tarptautinių organizacijų rajoną, Gėlių laikrodį, Ženevos fontaną, rožių sodą, senamiestį, reformatorių sienas. 

Po ekskursijos pervežimas į viešbutį ir nakvynė viešbutyje Ženevoje.

8 diena. Ženeva – Vilnius (šeštadienis)
Išvykimas į oro uostą skristi namo.

 

Kelionės kainos:

1444 Eur asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai
1888 Eur asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje+ lėktuvų bilietai
1384 Eur vaikui gyvenant su tėvais dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai

 

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas 3* - 4* viešbučiuose pagal programą;
- maitinimas: pusryčiai;
- pervežimai patogiu transportu programos metu. Grupėje iki 16 asmenų pervežimas mini autobusu.
- rusiškai kalbančio gido paslaugos. Grupėje iki 16 asmenų vairuotojas ir gidas tas pats asmuo.
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvų bilietai (Vilnius-Europos miestas - Ciurichas-Ženeva-Europos miestas-Vilnius);
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,