Liucerna

Pasak legendos, pirmiesiems Liucernos gyventojams angelas, nešantis šviesą, nurodė, kur reikia statyti koplyčią. Iš tikrųjų gražią dieną net ateistai pripažintų, kad miesto vietą parinkti turėjo danguje - taip sakysite ir Jūs, kai pamatysite šį kadaise prie nuostabaus grožio ežero įkurtą buvusį žvejų kaimelį, supamą mitinių kalnų su mediniu Kapelbriuke (Koplyčios tiltas).

Nuo XIII iki XIX amžių Liucerna (vokiškai -  Luzern, arba "šveisų miestas") praturtėjo dėl geros gegorafinės padėties - čia būtinai turėdavo sustoti visi keliaujantys per Alpes. O vėliau gražus viduramžiškas senamiestis bei nuostabi vieta pradėjo traukti ir turistus.

Liucerna yra ideali vieta pradėti tyrinėti aplinkinį regioną. Galimybės - neribotos - nuo neaukštų žalių kalvų supamų jaukių ežerų kantono viduryje iki vaizdingų Napf regiono kalnų ir slėnių, ar rūsčių kalnų ir karstinių uolų UNESCO saugomame Entlebuch biosferos draustinyje.

Labai įvairus Liucernos apylinkių gamtovaizdis siūlo daugybę pramogų: galima su visa šeima keliauti pėsčiųjų takais prie ramių ežerų, sportininkų laukia nemažai iššūkiai Napf regione, kiekvieną pradžiugins Sempach ežero kulinariniai šedevrai, kiti galbūt ussidomės Entlebuch regione organizuojamomis ekskursijomis - ši teritorija dėl savo unikalios floros ir faunos dažnai vadinama "Laukiniais vakarais".

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,