nuo 870 EUR

Kelionė į Šri Lanką: Rojaus sala

Kolombas – Anuradhapura - Sigirija – Polonaruva – Habarana – Dambula – Matalė – Kandis – Peradenija – Nuvara Elija – Nacionalinis Jalos parkas - Katargama – Bentota

1 diena. Vilnius/Ryga - Europos miestas – Kolombas
Sveiki atvykę į Šri Lanką – stebuklingo grožio Indijos vandenyno salą! Vos tik nusileisite Kolombo oro uoste ir susitvarkysite formalumus, būsite tradiciškai pasveikinti mūsų partnerių atstovų. Susipažinę su vietiniu gidu, pradėsite neužmirštamą kelionę po Ceilono karalystę. Pervežimas į Kolombą. Po pietų apžvalginė ekskursija po dabartinę sostinę Kolombą, kuris parodo viską ką geriausio ir ką blogiausio sala gali pasiūlyti.  Tai itin kontrastingas miestas, kuriame šalia nuostabiausių rūmų, vešliausių sodų, puikiausių restoranų, prabangiausių prekybos centrų, stovi lūšnos, driekiasi purvini keliai ir tiesiog gatvėje prekeiviai siūlo savo gėrybes.  
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
Anuradhapura, Šri Lanka. Kelionės į Šri Lanką. Unesco paminklas. Kelionės į Aziją su LEHKO
2 diena. Kolombas – Anuradhapura 
Papusryčiavę keliausite į Anuradhapurą –  senovinį miestą, kurį puošia nepaprastos šventyklos. Šie įspūdingi statiniai, dar vadinami pagodomis – dagobomis, yra varpo formos, pastatyti iš mažyčių saulėje džiovintų plytų. Sakoma, jog juose saugojamos brangiausios budistų relikvijos. Lankant šias didingas šventyklas ir tyrinėjant jų nepriekaištingą architektūrą, būsite tarsi nukelti atgal į praeitį. Apžiūrėsite baltąją Ruanveli šventyklą, dar vadinamą Didžiąją Stupa. Taip pat Jetavanaramaya šventyklą, kuri pagal apimtį yra viena didžiausių šventyklų visame pasaulyje ir pirmąją stupą Šri Lankoje – Thuparama. Galėsite pamedituoti drauge su vienuoliais šalia Šventojo Budos Bo medžio, kuris manoma, yra seniausias medis pasaulyje. Aplankius Anuradhapurą apima įkvepiantis ramybės jausmas, tai puiki vieta atrasti sielos harmonijai.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Habaranoje/Dambuloje/Sigirijoje.
Sigirija, Šri Lankoje. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKOPolonaruva, Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKO
3 diena. Sigirija – Polonaruva 
Po pusryčių ruošiamės kopimui į garsiąją Sigirijos uolą
Sigirija – unikali lavos uola, vadinama „tvirtovė danguje“ arba „dangiškais rūmais žemėje“ yra apie 200 m aukščio, o jos viršūnė pasiekiama įveikus daugiau nei 1200 bauginančių senovinių akmeninių laiptelių ir metalinių spiralinių laiptų. Giliai įkvepiam ir lipam! Pakeliui galėsite išvysti išlikusias autentiškas freskas, kuriose vaizduojamos Karaliaus damos. Piešiniai puikiai išlaikę net originalias spalvas. Taip pat praeisite veidrodžių sieną, kuri atrodo kaip visai paprasta siena, tačiau jei turėsite kantrybės ir gerai įsižiūrėsite, pastebėsite sinhalietiškus įrašus. Sakoma, kad tai poemos, parašytos žmonių, susižavėjusių miestu. Toliau keliausite į džiunglių apsuptyje esančią senąją Šri Lankos sostinę – Polonaruvą. Apžvalginė ekskursija Polonaruvos mieste. Ekskursijos metu atskleidžiama turtinga Šri Lankos istorija ir dėka profesionalaus gido, išgyvensite kiekvieną tuometinį senosios sostinės įvykį. Tik nepamirškite patogios avalynės! Polonaruva – tai tarsi didžiulis muziejus po atviru dangumi, čia gausu reikšmingų paminklų, šventyklų ir kitų tuometinės architektūros griuvėsių,  kurių istorija suteiks Jūsų kelionei karališką praeities prieskonį. 
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Habaranoje/Dambuloje/Sigirijoje.
Šri Lanka. Kelionės į Šri Lanką. Ką parsivežti iš Šri Lankos, suvenyrai. Kelionės su LEHKOPolonaruva, Šri Lanka. Lankytini objektai Šri Lankoje. Poilsis ir kelionės Šri Lankoje su LEHKO
4 diena. Dambula – Matalė – Kandis
Po pusryčių viešbutyje keliausite į Kandi miestą. Pakeliui sustosite apžiūrėti Auksinės Dambulos šventyklos, Matalės prieskonių sodų, Batikos dirbtuvių. Dambulos miestas garsėja viena iš svarbiausių religinių Šri Lankos vietų – auksine Dambulos  šventykla, įkurta III a. pr. Kr.. Šis ypatingas statinys, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, yra didžiausias ir geriausiai išsilaikęs visoje Šri Lankoje šventyklų kompleksas, įrengtas uoloje. Keliaujate toliau ir vykstate į Matalę, kuri garsi savo prieskonių plantacijomis. Susipažinsite su įvairiomis prieskonių rūšimis, žinovai papasakos apie jų auginimo ypatumus bei pasidalins maisto gardinimo paslaptimis, kurias galėsite pritaikyti ir grįžę namuose. Norintys įsigyti tikrų šri lankietiškų prieskonių, be abejo, galės tai padaryti. Pagal programą apsilankysite Batikos dirbtuvėse, kur susipažinsite su šia išskirtine dailės rūšimi. Čia pat veikia ir parduotuvėlės, kuriose šių grožybių galėsite nusipirkti. Vakare atvyksite į Kandžio miestą, kuris yra antrasis pagal dydį Šri Lankos miestas, po Kolombo. Čia išvysite pasauliniu mastu žinomą Budos šventyklą. Monumentas garsus ne tik dėl to jog jis yra UNESCO Pasaulio paveldo paminklas, bet jis itin reikšmingas Budizmo pasaulyje dėl joje saugojamos neįkainojamos relikvijos – Budos danties. 
Vakarinėje dalyje pasimėgausime spalvingu Šri Lankos šokių pasirodymu.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandi mieste.
Dambula, Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKOMatalė, Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKO
5 diena. Kandis – Peradenija – Nuvara Elija
Papusryčiavę keliausite į Karališkąjį Peradenijos Botanikos sodą. Sakoma, jog šis sodas tai tarsi dvasinė palaima šurmulingame Kandyje. Čia galima tiesiog pasimėgauti mažyte ramybės oaze, kupina gyvybės ir spalvų, lygiai taip pat, kaip tai darė Gampolos ir Kandi karaliai. Šiuo metu čia auga daugiau kaip 5000 rūšių medžių, vijoklių ir kitų tropiniam kraštui būdingų augalų, kuriuose slepiasi šimtai šikšnosparnių ir beždžionėlių. Botanikos sode veši gražiausios orchidėjos, kurios ypač vilioja turistus, taip pat gausu puošnių palmių, kuriomis apsodintos net penkios plačios alėjos. Seniausioje (1905 m.) auga aukščiausios palmės, ji vadinama Karališkoji Palmių alėja. Taip pat yra ir gausus prieskonių sodas (ar galit pamanyt, kad gvazdikėliai auga ant medžių?) Šią dieną vyksite į Nuvara Eliją, apsilankysite arbatos plantacijose ir arbatos fabrike. Nuvaros Elijos regionas, vadinamas Šri Lankos “Mažoji Anglija”. Tai neapsakomo grožio kalnuota vietovė, kurios kraštovaizdį puošia net tik galingi kalnai, bet ir ryškūs žali slėniai, vandens kriokliai bei arbatos laukai. Geografiškai tai turėtų būti viena šalčiausių vietų saloje, tačiau oras čia toks, lyg būtų tikra pavasario diena Anglijoje, bet naktimis vėsiau nei kitose Šri Lankos vietovėse. Rekomenduojama nepamiršti skėčio ir šiltesnių drabužių.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

Nuvara Elija, Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKOKandi, Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKO

Šri Lanka. Kelionės ir poilsis Šri Lankoje su LEHKO6 diena. Nuvara Elija – Nacionalinis Jalos parkas - Kataragama
Papusryčiavę vyksite į salos pietinę dalį, kur Jūsų laukia nepamirštamas safaris džipais po Šri Lankoje vieną didžiausių Nacionalinių parkų – Jala. Tai tarsi Džiunglių Knyga tapusi realybe. Neišdildomi įspūdžiai garantuoti!
Atvykimas į Kataragamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jaloje/Kataragamoje/Tisamacharamoje.

7 diena. Kataragama – Bentota 
Po pusryčių pervežimas į pasirinktą viešbutį poilsiui arba grįžimas namo.
Siūlome pratęsti poilsį romantiškajame Bentotos kurorte (galite rinktis ir bet kurį kita Šri Lankos kurortą).

Kelionės kainos:

KELIONIŲ KAINOS GALIOJA IKI 2016 M. BALANDŽIO 30 D.

Apgyvendinimas programos metu Kaina 1 asm. dviviečiame kamb.
Liukso klasės viešbučiuose 1050 Eur
Aukštesnės klasės viešbučiuose 975 Eur
Standartiniai viešbučiuose 870 Eur

Liukso klasės viešbučiai: Cinnamon Grand 5* ar pan. Kolombe, Aliya Resort & SPA 5* ar pan. Sigirijoje, Cinnamon Citadel 5* ar pan. Kandi mieste, The Grand 4* ar pan. Nuvara Elijoje, Cinnamon Wild 5* ar pan. Jaloje.
Aukštesnės klasės viešbučiai: Galadari Hotel 5* ar pan. Kolombe, Sorowwa 4* ar pan. Habaranoje, Tree of Life 4* ar pan. Kandi mieste, Galway Forest 3* ar pan. Nuvara Elijoje, Priyankara Hotel 4* ar pan. Tisamacharamoje.
Standartiniai viešbučiai: Global Towers 3* ar pan. Kolombe, Palwehera Village 3* ar pan. Dambuloje, Senani Hotel 3* ar pan. Kandi mieste, Oakray Summer Hill 3* ar pan. Nuvara Elijoje, Chandrika Hotel 3* ar pan. Tisamacharamoje.

Apgyvendinimas poilsio metu Bentotos kurorte Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. už 1 nakvynę
Vivanta by Taj Bentota 5*, su pusryčiais 72 Eur
Avani Bentota Resort 4*, su pusryčiais 55 Eur
Bentota Beach 4*, su pusryčiais ir vakarienėmis 52 Eur

Kaip skaičiuojama Jūsų kelionės kaina?
Pirmiausiai pasirinkite kokios kategorijos viešbučiuose norėtumėte gyventi pažintinės programos metu. Tuomet nuspręskite kokiame viešbutyje norėsite ilsėtis po programos ir kiek nakvynių. 
Pavyzdžiui: renkatės standartinius viešbučius programos metu ir norite ilsėtis Bentota Beach 4* viešbutyje 4 dienas (t.y. 3 nakvynės). Taigi Jūsų kelionės kaina: 770+52x3=926 Eur

Galite rinktis ir kitus maitinimo tipus!
Nurodyti viešbučiai yra rekomendacinio pobūdžio, tad galite rinktis ir kitus viešbučius bet kuriame Šri Lankos kurorte!

Keliaujant Peraheros laikotarpyje (08.01-08.31) apgyvendinimo poilsio metu  kainos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje!

Į kaina įskaičiuota:
- pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
- po pažintinės programos pervežimas į pasirinktą viešbutį ir pasibaigus Jūsų poilsiui pervežimas į oro uostą;
- rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis programos metu (pirmąją dieną - tik vakarienės, paskutinę - tik pusryčiai);
- įėjimo mokesčiai į pagal programą lankomus objektus.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinio skrydžio bilietai;
- draudimas;
- Šri Lankos viza;
- pietūs;
- leidimai fotografuoti ir (ar) filmuoti;
- arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- kaina nurodyta eurais vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
- minimalus keliautojų skaičius – 1 asmuo;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis;
- keliaujant į Šri Lanką būtina turėti pasą, galiojantį mažiausiai 6 mėnesius po kelionės;
- papildomų ekskursijų kainos: jojimas drambliu 25 USD asmeniui;
- galite užsisakyti ir kitus maitinimo tipus poilsio metu.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,