Kelionė į Šri Lanką: kultūra ir gamta

Kolombas – Pinavela - Sigirija - Polonaruva – Kandis - Peradenija – Nuvara Elija – Jalos Nacionalinis parkas - Galė – Bentota

1 diena. Vilnius/Ryga – Europos miestas – Kolombas
Sveiki atvykę į Šri Lanką – stebuklingo grožio Indijos vandenyno salą! Vos tik nusileisite Kolombo oro uoste ir susitvarkysite formalumus, būsite tradiciškai pasveikinti mūsų partnerių atstovų. Susipažinę su vietiniu gidu, pradėsite neužmirštamą kelionę po Ceilono karalystę. Pervežimas į Kolombą.
Po pietų apžvalginė ekskursija po dabartinę sostinę Kolombą, kuris parodo viską ką geriausio ir ką blogiausio sala gali pasiūlyti.  Tai itin kontrastingas miestas, kuriame šalia nuostabiausių rūmų, vešliausių sodų, puikiausių restoranų, prabangiausių prekybos centrų, stovi lūšnos, driekiasi purvini keliai ir tiesiog gatvėje prekeiviai siūlo savo gėrybes. 
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.

2 diena. Kolombas – Pinavela - Sigirija 
Papusryčiavę keliausite į Pinavelos vienišų dramblių prieglaudą. Ši organizacija įkurta 1975 m., pradėjusi veikti kaip nedideli namai atskirtiems, sužeistiesiems ir silpnesniems drambliams, dabar gyvuoja kaip didelė prieglauda, kur šiuo metu gyvena daugiau nei 40 dramblių ir drambliukų atgabentų iš atokiausių Šri Lankos vietų. Jūs turėsite galimybę susipažinti su dramblių gyvenimu iš visai  arti (to nesiūlo nei viename gamtos parke) –  pamatysite kaip jie valgo (galėsite  juos ir patys pamaitinti),  prausiasi upėje, žaidžia ir šildosi saulutėje. Antroje dienos pusėje keliausite į Sigiriją, vadinamą „tvirtove danguje“ arba „dangiškais rūmais žemėje“. Unikali lavos uola yra apie 200 m aukščio, o jos viršūnė pasiekiama įveikus daugiau nei 1200 bauginančių senovinių akmeninių laiptelių ir metalinių spiralinių laiptų. Giliai įkvepiam ir lipam!
Pakeliui galėsite išvysti išlikusias autentiškas freskas, kuriose vaizduojamos Karaliaus damos. Piešiniai puikiai išlaikę net originalias spalvas. Taip pat praeisite veidrodžių sieną, kuri atrodo kaip visai paprasta siena, tačiau jei turėsite kantrybės ir gerai įsižiūrėsite, pastebėsite sinhalietiškus įrašus. Sakoma, kad tai poemos, parašytos žmonių, susižavėjusių miestu.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Harabanoje/Dambuloje/Sigirijoje.

3 diena. Polonaruva – Kandis
Po pusryčių vyksite į džiunglių apsuptyje esančią senąją Šri Lankos sostinę – Polonaruvą. Apžvalginė ekskursija Polonaruvos mieste. Ekskursijos metu atskleidžiama turtinga Šri Lankos istorija ir dėka profesionalaus gido, išgyvensite kiekvieną tuometinį senosios sostinės įvykį. Tik nepamirškite patogios avalynės! Polonaruva – tai tarsi didžiulis muziejus po atviru dangumi, čia gausu reikšmingų paminklų, šventyklų ir kitų tuometinės architektūros griuvėsių,  kurių istorija suteiks Jūsų kelionei karališką praeities prieskonį. 
Vakare atvyksite į Kandžio miestą, kuris yra antrasis pagal dydį Šri Lankos miestas, po Kolombo. Čia išvysite pasauliniu mastu žinomą Budos šventyklą. Monumentas garsus ne tik dėl to jog jis yra UNESCO Pasaulio paveldo paminklas, bet jis itin reikšmingas Budizmo pasaulyje dėl joje saugojamos neįkainojamos relikvijos – Budos danties. Vakarinėje dalyje pasimėgausite spalvingu Šri Lankos šokių pasirodymu.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandi mieste.

4 diena. Kandis – Peradenija – Nuvara Elija
Pusryčiai. Išvyka į išvyka į Karališkąjį Peradenijos Botanikos sodą. Sakoma, jog šis sodas tai tarsi dvasinė palaima šurmulingame Kandyje. Čia galima tiesiog pasimėgauti mažyte ramybės oaze, kupina gyvybės ir spalvų, lygiai taip pat, kaip tai darė Gampolos ir Kandi karaliai. Šiuo metu čia auga daugiau kaip 5000 rūšių medžių, vijoklių ir kitų tropiniam kraštui būdingų augalų, kuriuose slepiasi šimtai šikšnosparnių ir beždžionėlių. Botanikos sode veši gražiausios orchidėjos, kurios ypač vilioja turistus, taip pat gausu puošnių palmių, kuriomis apsodintos net penkios plačios alėjos. Seniausioje (1905 m.) auga aukščiausios palmės, ji vadinama Karališkoji Palmių alėja. Taip pat yra ir gausus prieskonių sodas (ar galit pamanyt, kad gvazdikėliai auga ant medžių?).
Šią dieną vyksite į Nuvara Eliją, apsilankysite arbatos plantacijose ir arbatos fabrike. Nuvaros Elijos regionas, vadinamas Šri Lankos “Mažoji Anglija”. Tai neapsakomo grožio kalnuota vietovė, kurios kraštovaizdį puošia net tik galingi kalnai, bet ir ryškūs žali slėniai, vandens kriokliai bei arbatos laukai. Geografiškai tai turėtų būti viena šalčiausių vietų saloje, tačiau oras čia toks, lyg būtų tikra pavasario diena Anglijoje, bet naktimis vėsiau nei kitose Šri Lankos vietovėse. Rekomenduojama nepamiršti skėčio ir šiltesnių drabužių.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

5 diena. Nuvara Elija – Jalos Nacionalinis parkas
Papusryčiavę vyksite į salos pietinę dalį, kur Jūsų laukia nepamirštamas safaris džipais po Šri Lankoje vieną didžiausių Nacionalinių parkų – Jala. Tai tarsi Džiunglių Knyga tapusi realybe. Neišdildomi įspūdžiai garantuoti!
Atvykimas į Kataragamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jaloje/Kataragamoje/ Tisamacharamoje.

6 diena. Galė – Bentota
Po pusryčių pervežimas į Bentotos kurortą poilsiui (galima rinktis ir kitus Šri Lankos kurortus). Pakeliui sustosite Galėje apžvalginei ekskursijai. 

Kelionės kainos:

KELIONIŲ KAINOS GALIOJA IKI 2014 M. SPALIO 31 D.

Apgyvendinimas programos metu Kaina 1 asm. dviviečiame kamb.
Liukso klasės viešbučiuose 3180 Lt / 920,99 Eur
Aukštesnės klasės viešbučiuose 2670 Lt / 773,28 Eur
Standartiniai viešbučiuose 2390 Lt / 692,19 Eur

Liukso klasės viešbučiai: Cinnamon Grand 5* ar pan. Kolombe, Aliya Resort & SPA 5* ar pan. Sigirijoje, Cinnamon Citadel 5* ar pan. Kandi mieste, The Grand 4* ar pan. Nuvara Elijoje, Cinnamon Wild 5* ar pan. Jaloje.
Aukštesnės klasės viešbučiai: Galadari Hotel 5* ar pan. Kolombe, Sorowwa 4* ar pan. Habaranoje, Tree of Life 4* ar pan. Kandi mieste, Galway Forest 3* ar pan. Nuvara Elijoje, Priyankara Hotel 4* ar pan. Tisamacharamoje.
Standartiniai viešbučiai: Global Towers 3* ar pan. Kolombe, Palwehera Village 3* ar pan. Dambuloje, Senani Hotel 3* ar pan. Kandi mieste, Oakray Summer Hill 3* ar pan. Nuvara Elijoje, Chandrika Hotel 3* ar pan. Tisamacharamoje.

Apgyvendinimas poilsio metu Bentotos kurorte Kaina 1 asm. dviviečiame kamb. už 1 nakvynę
Vivanta by Taj Bentota 5*, su pusryčiais 250 Lt / 72,41 Eur
Avani Bentota Resort 4*, su pusryčiais 190 Lt / 55,03 Eur
Bentota Beach 4*, su pusryčiais ir vakarienėmis 180 Lt / 52,13 Eur

Kaip skaičiuojama Jūsų kelionės kaina?
Pirmiausiai pasirinkite kokios kategorijos viešbučiuose norėtumėte gyventi pažintinės programos metu. Tuomet nuspręskite kokiame viešbutyje norėsite ilsėtis po programos ir kiek nakvynių. 
Pavyzdžiui: renkatės standartinius viešbučius programos metu ir norite ilsėtis Bentota Beach 4* viešbutyje 4 dienas (t.y. 3 nakvynės). Taigi Jūsų kelionės kaina: 2390+180x3=2930 Lt / 848,59 Eur

Galite rinktis ir kitus maitinimo tipus!
Nurodyti viešbučiai yra rekomendacinio pobūdžio, tad galite rinktis ir kitus viešbučius bet kuriame Šri Lankos kurorte!

Keliaujant Peraheros laikotarpyje (08.01-08.31) apgyvendinimo poilsio metu  kainos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje!

Į kaina įskaičiuota:
- pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
- po pažintinės programos pervežimas į pasirinktą viešbutį ir pasibaigus Jūsų poilsiui pervežimas į oro uostą;
- rusiškai kalbančio gido paslaugos;
- apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis programos metu;
- įėjimo mokesčiai į pagal programą lankomus objektus.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautinio skrydžio bilietai;
- draudimas;
- Šri Lankos viza;
- pietūs;
- leidimai fotografuoti ir (ar) filmuoti;
- arbatpinigiai, asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- kaina nurodyta litais vienam asmeniui dviviečiame kambaryje;
- minimalus keliautojų skaičius – 1 asmuo;
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis;
- keliaujant į Šri Lanką būtina turėti pasą, galiojantį mažiausiai 6 mėnesius po kelionės;
- papildomų ekskursijų kainos: jojimas drambliu 25 USD asmeniui;
- galite užsisakyti ir kitus maitinimo tipus poilsio metu.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,