Sigirijos uola

Sigirija. Sigirijos uola. Lankytini objektai Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOSigirija. Sigirijos uola. Lankytini objektai Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOĮspūdingoji Sigirijos uola tai vienas iš pagrindinių lankomiausių archeologinių objektų saloje, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai nepajudinama magmos tvirtovė, V a. pastatyti prašmatniausi karaliaus Kasjapos rūmai, siekiant apsiginti nuo brolio, vėliau tapę vienuolių prieglobsčiu, kartu ir nuostabaus grožio dailės galerija. 

Bekopiant daugiau nei 1200 bauginančių akmeninių ir metalinių spiralinių laiptų išvysite veidrodžių sieną, pagamintą iš porceliano, kuri, pasak legendos, buvo taip nušveista, kad karalius galėtų matyti savo atvaizdą. Jei gerai įsižiūrėsite ant sienos pastebėsite singalietiškus įrašus. Sakoma, kad tai poemos, parašytos žmonių susižavėjusių miestu. Galėsite pasigrožėti unikaliomis freskomis,  kuriose vaizduojamos paslaptingosios patraukliosios Karaliaus mergeles.

Užlipę į uolos viršūnę pirmiausiai turėsite praeiti Liūto vartus, kur kadaise stovėjo milžiniška liūto skulptūra, saugojanti įėjimą, o dabar pamatysite tik didžiules liūto pėdas.  Būsite apstulbinti Ceilono protėvių išmanumo – išlikusios karaliaus Kasjapos ištaigingų rūmų konstrukcijos, sudėtingai geometriškai terasomis išdėstyti vandens sodai, dar šiandien veikiantys fontanai bei įspūdingi savo statybos standartais rezervuarai. Jums paliks didžiulį įspūdį ir neapsakomo grožio vaizdai nuo Sigirijos uolos.

Prieš kopimą būtinai pasirūpinkite maisto ir vandens atsargomis.

Sigirija. Sigirijos uola. Lankytini objektai Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOSigirija. Sigirijos uola. Lankytini objektai Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,