Polonaruva

Polonaruva. Lankytinas objektas Šri Lankoje Polonaruva. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO Polonaruva. Lankytinas objektas Šri Lankoje Polonaruva. Kelionės į Šri Lanką su LEHKODžiunglėse pasislėpusi Polonaruva – senoji Ceilono sostinė (XI-XII a.) – puikiai išsilaikęs dangų remiančių dagobų, vešlių tropinių parkų, didingų pastatų ir stebinančių skulptūrų miestas. Polonaruvą rasite salos šiaurės centrinėje dalyje, visai šalia Mahaveli upės. 

Čia atskleidžiama turtinga Šri Lankos istorija ir dėka profesionalaus gido, išgyvensite kiekvieną tuometinį senosios sostinės įvykį. Tik nepamirškite patogios avalynės!

Lyginant Anuradapūrą ir Polonaruvą, pastarojoje miesto likučiai geriau išsilaikę ir viskas išdėstyta mažesnėje erdvėje, tačiau tai nereiškia, kad pamatysite mažiau. Polonaruvoje, dėl minėtų ypatybių, kaip tik galėsite susidaryti aiškesnį vaizdą, kaip miestas atrodė savo gyvavimo laikais.  Įmantrios šventyklos, įvairių dydžių Budos statulos, tuometinės architektūros griuvėsiai, smulkūs granitiniai raižiniai, aukštos stupos ,simbolizuojančios Budos nušvitimą, didžiuliai rezervuarai, bibliotekos, lotosų tvenkiniai – visa tai galėsite rasti šiame senoviniame mieste.

Atsigaivinti ir užkasti galėsite apsipirkę nedideliuose kioskeliuose.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,