Pinavelos vienišų dramblių prieglauda

Pinavelos dramblių prieglauda. Pinavelos dramblių prieglauda Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOPinavela – gražus kaimelis, stovintis ant Kegalės upės žiočių, tarp triukšmingojo Kolombo ir kultūrine sostine vadinamo šventojo Kandi miestelio. 

Čia įkurta vienintelė visame pasaulyje dramblių prieglauda, kurioje prižiūrimi bei maitinami ir didžiausi drambliai, ir ką tik gimę drambliukai, negalintys patys savimi pasirūpinti, sužeistieji, turintys vaikščiojimo ir kitokių problemų.

Prieglauda pradėjusi veikti 1972 m. Vilpatu nacionaliniame parke ir 1976 m. buvo perkelta į dabartinę vietą – 10 hektarų dydžio kokosų plantaciją Pinaveloje.

Šiuo metu prieglaudoje yra gaminamas netgi specialus unikalus popierius iš dramblių mėšlo –  Pachyderm. Ši gan perspektyvi veikla leidžia uždirbti papildomų pajamų prieglaudai išlaikyti.

Turistai, apsilankę Pinavelos dramblių prieglaudoje rytais gali patys pamaitinti drambliukus pienu, prieš pietus –  stebėti kaip jie maudosi Maha Oja upėje, be abejo su jais nusifotografuoti, įsigyti suvenyrų iš mažučių parduotuvėlių. Čia pat yra ir Pinavelos restoranas, kur lankytojai gali papietauti ar atsigaivinti gėrimu, stebėdami dramblių maudynes upėje.

Pinavelos dramblių prieglauda. Pinavelos dramblių prieglauda Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOPinavelos dramblių prieglauda. Pinavelos dramblių prieglauda Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,