Nuvara Elija

Nuvara Elija. Arbatos plantacijos Nuvara Elijoje Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKONuvara Elija. Arbatos plantacijos Nuvara Elijoje Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOKažkada buvusi viena mėgstamiausių britų kolonistų vieta – Nuvara Elija, šiuo metu vadinama net Mažąja Anglija, išsiskiria ypatinga ramybe ir harmonija, didingais kalnais, begaliniai arbatžolių laukais, saldžiai pikantišku tvyrančiu ore kvapu. Besilankant šiame regione neabejotinai pasikeičia požiūris į arbatą, suprasite kokia yra tikra aromatinga ir skani Ceilono arbata.

Nuvara Elijos architektūroje dominuoja tradicinis „angliškas“ stilius – raudonų plytų namai, išlikusi britų pastatyta bažnyčia, sodai, paštas, taip pat ir golfo klubas net su aštuoniolika duobučių, Viktorijos parkas, kuriame gausu įvairiausių egzotinių augalų ir mažučių beždžionėlių. 

Reikia nepamiršti jog Nuvara Elijoje vyrauja vėsesnis ir drėgnesnis „angliškas“ klimatas tad pasirūpinkite skėčiu ir šiltesniais drabužiais. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,