Kolombas

Šri Lankos sostinė –  šarmingasis Kolombas yra didžiausias salos miestas, šalies pagrindinis prekybinis centras, kuriame įsikūręs daugybę amžių veikiantis Šri Lankos jūrų uostas  ir vos už 34 km didžiausias tarptautinis Kolombo oro uostas. 
Kolombas. Šri Lankos sostinė Kolombas. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOKolombas. Šri Lankos sostinė Kolombas. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO
Kolombas tiesiog spindi gyvenimu ir energija ir šį, neretai apibūdinamą, kaip triukšmingą, beprotišką miestą, tiesiog būtina pajausti ir pamatyti savo akimis. Čia daugybė veiklos ir dieną, ir naktį.

Kolombe salos praeitis susilieja su dabartimi – vis dar pastebimas portugalų, olandų ir britų kolonizacijos palikimas architektūriniuose statiniuose, paminkluose, varduose, religijose, aprangoje ir net maiste.  

Vietiniai gyventojai pripratę prie išraizgytų siaurų kelių ir pašėlusio eismo juose, įprastinio chaoso, elektros srovės dingimu, dažniausiai į įvairias situacijas  jie atsako šypsena arba tik gūžteli pečiais. Ko gero, jų moto „no problem“ (liet. – jokių problemų), yra frazė, kurią kiekvienas tautietis žino ir neabejotinai moka pasakyti. Tai kontrastų miestas , kuriame šalia nuostabiausių rūmų, vešliausių sodų, puikiausių restoranų, prabangiausių prekybos centrų, stovi  lūšnos, driekiasi purvini keliai ir tiesiai ant gatvės prekeiviai siūlo savo gerybes. Būdami Kolombe būtinai apsilankykite nacionaliniuose muziejuose, spalvingame Pettah turguje, žavingose budistų šventyklose bei Šivos ir Ganeš garbei pastatytoje nuostabioje induistų šventykloje.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,