Karališkasis Peradenijos Botanikos sodas

Karališkasis Peradenijos Botanikos sodas. Botanikos sodas Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOKarališkasis Peradenijos Botanikos sodas. Botanikos sodas Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOSakoma, jog šis sodas tai tarsi dvasinė palaima šurmulingame Kandžio miestelio chaose. Čia galima tiesiog pasimėgauti mažyte ramybės oaze, kupina gyvybės ir spalvų, lygiai taip pat, kaip tai darė Gampolos ir Kandi karaliai. 

Šiuo metu 150 akrų dydžio sode auga beveik 5000 rūšių medžių, vijoklių ir kitų tropiniam kraštui būdingų augalų, kuriuose slepiasi šimtai šikšnosparnių ir beždžionėlių. Botanikos sode veši tamarindai, magnolijos, jazminai, gražiausios orchidėjos, kurios ypač vilioja turistus, taip pat gausu puošnių palmių, kuriomis apsodintos net penkios plačios alėjos. Seniausioje (1905 m.) auga aukščiausios palmės, ji vadinama Karališkoji Palmių alėja. Taip pat yra ir gausus prieskonių sodas (ar galit pamanyt, kad gvazdikėliai auga ant medžių?), kuriame auga įvairios žolelės naudojamos ajurvedos procedūrose.

Karališkasis Peradenijos Botanikos sodas. Botanikos sodas Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKOKarališkasis Peradenijos Botanikos sodas

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,