Budos danties šventykla

Budos Danties Šventykla. Budos Danties šventykla Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO Budos danties šventykla, vadinama miesto širdimi, ko gero yra labiausiai gerbiama budistų šventykla visame pasaulyje. Monumentas garsus ne tik dėl to jog jis yra UNESCO Pasaulio paveldo paminklas, bet jis itin reikšmingas Budizmo pasaulyje dėl joje saugojamos neįkainojamos relikvijos – Budos danties. Teigiama, jog ši vertybė priklausė Budizmo pradininkui ir buvo atgabenta į Šri Lanką, paslėpta nuo šventvagių, Indijos princesės Orissan plaukuose. Seniau Budos dantis turėjo net politinę reikšmę šalyje, kadangi buvo tikėta, jog kieno rankose yra relikvija, tas ir valdo šalį. Dabar Budos dantis yra vertinamas kaip  brangiausias Šri Lankos turtas ir yra saugojamas šventyklos viršutinio aukšto salėje, kurios durys išpuoštos auksu, sidabru ir dramblio kaulu. Relikvija paslėpta septyniose aukso dėžutėse, apsagstytose brangakmeniais.

Svarbu nepamiršti, kad kaip ir visose šventose vietose galioja konservatyvesnis aprangos kodas – bent trijų ketvirčių kelnės ar sijonas (minimaliai – žemiau kelių), uždengti pečiai ir rankos.Budos Danties Šventykla. Budos Danties šventykla Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO Budos Danties Šventykla. Budos Danties šventykla Šri Lankoje. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,