Galė

Galė. Šri Lankos miestas kurortas Galė. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOIšskirtinis Galės istorijos mylėtojų miestas žavi keliautojus savo spalva, struktūra, pojūčiais, unikalia egzotika, išlikusiais kolonijinės architektūros pastatais, atrodo kažkur matytais ir netikėtai pasirodžiusiais tropikuose. Galė tai prekybos ir menininkų miestas. Čia gausu mažučių „boutique“ stiliaus parduotuvėlių, kavinukių bei viešbučių, kurie priklauso vietiniams ir užsienio dailininkams, rašytojams, fotografams, dizaineriams ir poetams. Tarp kitko, kas trečias namas – užsieniečio nuosavybė. 

Uostamiestis garsėja UNESCO Pasaulio Paveldo sąraše esančiu, 1663 m. olandų pastatytu, 36 hektarus užimančiu granitiniu Fortu, kuris šiuo metu yra neatsiejama Galės senamiesčio dalis.

Nuo Kolombo oro uosto iki Galės 153 km, taigi šį miestą galėsite pasiekti per apytiksliai 4 valandas. Galė. Šri Lankos miestas kurortas Galė. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOGalė. Šri Lankos miestas kurortas Galė. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti