Negombas

Negombas. Šri Lankos miestas Negombas. Negombo paplūdimys, Negombo kurortas. Kelionės į Šri Lanką su LEHKODidžiausias kurortas vakarinėje salos  dalyje yra Negombas, kurio pakrantė gali pasigirti plačiais auksiniais smėlio paplūdimiais, gausiu išskirtinių viešbučių pasirinkimu, ištaigingais restoranais ir nedidukėmis jaukiomis užkandinėmis, kuriose “paragausite  vandenyno” – virtuvės šefas tiesiog prieš Jūsų akis pagamins skaniausių patiekalų iš šviežių jūros gėrybių. Tai ideali vieta nardymui (čia galite net užsirašyti į nardymo kursus labai gera kaina), spalvingi koralai, gausybė įvairiarūšių žuvų. Visos galimybės užsiimti vandens sportu. O gal net susigundysite pažvejoti tradiciniu šrilankietišku metodu?
Nepamirškite praskrieti Negombo gatvelėmis spalvinguoju tuktuku, apsilankyti garsiajame Lellamos žuvų turguje, pamatyti Šri Lankos Mažąją Romą – dailių Romos katalikų bažnyčių kompleksą, budistų ir indų šventyklas.
Negombo paplūdimys mėgstamas turistų ir jų čia tikrai daugiau nei kituose salos kurortuose, dėl geros strateginės vietos – jis arčiausiai oro uostų. Keliautojams patogu prieš vykstant namo pasimėgauti vandenyno teikiamais malonumais ir pasikaitinti saulutėje ar pamedituoti linguojančių kokosų palmių pavėsyje ar paklaidžioti po cinamoninio miesto gatveles. 
Negombo paplūdimys nelabai tiks poilsiautojams, mėgstantiems ramybę ir privatumą.Tik 15 km nuo Kolombo oro uosto, tad nuvyksite iki Negombo per 15 min.Negombas. Šri Lankos miestas Negombas. Negombo paplūdimys, Negombo kurortas. Kelionės į Šri Lanką su LEHKONegombas. Šri Lankos miestas Negombas. Negombo paplūdimys, Negombo kurortas. Kelionės į Šri Lanką su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,