Kogala

Kogala. Šri Lankos miestas kurortas Kogala. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOLaukinis ir kerintis Kogalos paplūdimys, esantis netoli Galės kurorto, Jums bus puikiausias variantas jei nemėgstate perpildytų poilsiautojais pakrančių. 

Taip pat rinkitės šį kurortą jei mylite gamtą, esate buriuotojai ar žavitės šiuo ekstremaliu vandens sportu.

Būtinai pavakarieniaukite jaukiuose restoranuose ar kavinukėse, kuriuose patiekiamos šviežios jūros gerybės, pasigerėkite nuostabiais vaizdais. 

Kogaloje nėra didžiulių prekybos centrų, o kasdienėms reikmės būtinų prekių įsigysite mažutėse vietinėse parduotuvėlėse.

Nuo Kolombo oro uosto 169 km, kuriuos nuvažiuosite per apytiksliai 4 su puse valandos.Kogala. Šri Lankos miestas kurortas Kogala. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOKogala. Šri Lankos miestas kurortas Kogala. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,