Kalutara

Kalutara. Šri Lankos miestas kurortas Kalutara. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO

Tik viena valanda kelio nuo Kolombo ir Jūs jau nuostabiame didingų palmių apsuptame Kalutaros paplūdimyje. Palyginus su Negombo paplūdimiu čia kur kas ramiau – ši pakrantė nėra itin populiari tarp turistų, nors čia yra taip pat sudarytos puikios sąlygos užsiiminėti įvairiomis vandens sporto šakomis. Kadangi Kalutaroje pakankamai vėjuota – ši vieta puikiai tiks jėgos aitvarų mėgėjams ir profesionalams, taip pat galėsite pasimėgauti neapsakomo grožio vandens pasauliu „snorklinant“ ar  nardant, palenktyniauti vandens motociklais, pačiuožinėti vandenyno bangose banglentėmis. Šalia viešbučių rasite įrangos nuomos punktus, taip pat norintiems išmokti vienokių ar kitokių ekstremalaus sporto gudrybių padės specialistai instruktoriai. Be to ideali vieta užsiimti raftingu čia pat esančioje upėje. Užkietėjusiems žvejams čia tikras rojus – plaukioja tunai, skumbrės, Dorado žuvys ir net buriažuvinės. 

Kalutaros pakrantė ideali vieta tiems, kas mėgaujasi vėju, šiltomis vandenyno bangomis ir karšta saule. Be to galėsite apžiūrėti ir keletą gražių budistų šventyklų – Kalutara Vihara ir Asokatramaya.

Keliaujant tiesiai iš Kolombo oro uosto Kalutarą pasieksite įveikę 80 km, apytiksliai per 2 valandas ir 15 minučių.

  Kalutara. Šri Lankos miestas kurortas Kalutara. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO  Kalutara. Šri Lankos miestas kurortas Kalutara. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,