Hikaduva

Hikaduva. Šri Lankos miestas kurortas Hikaduva. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOHikaduvos paplūdimys garsėja beprotiško grožio povandeniniu pasauliu, nuostabiais koralinių rifų sodais, kuriuos norint pamatyti nebūtina nardyti, tiesiog galite paplaukioti laivu stikliniu dugnu ir atrasti šiuos stebuklus tiesiog po savo kojomis. Taip pat kurortas itin populiarus tarp banglentininkų, vanduo tinkamas ir visai pradinukams šioje srityje bei pažengusiems šios sporto šakos gerbėjas.

Hikaduvos pakrantė skirta pasiutusio naktinio gyvenimo mylėtojams – vakarėlių liūtams, kadangi didžioji vakarėlių dalis vyksta būtent čia. 

Kalbant apie viešbučius čia jų yra įvairiausių, todėl kiekvienas keliautojas atras jam tinkamiausią variantą. Gausus kavinukių ir restoranų pasirinkimas

Nuo Kolombo oro uosto iki Hikaduvos 136 km, tad ją pasieksite per maždaug 3 su puse valandos.Hikaduva. Šri Lankos miestas kurortas Hikaduva. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOHikaduva. Šri Lankos miestas kurortas Hikaduva. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKOHikaduva. Šri Lankos miestas kurortas Hikaduva. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,