Bentota

Bentota. Šri Lankos miestas kurortas Bentota. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO Romantiškasis Bentotos paplūdimys tęsiasi net 7 km ir yra laikomas vienu gražiausių paplūdimiu pasaulyje. Jei norite aktyvaus laisvalaikio užsiimant vandens sportu, aukštos kokybės viešbučių, restoranų, įdomių išvykų, šis kurortas kaip tik Jums.

Pietinė Bentotos dalis puikiai tiks tiems, kurie nori pasimėgauti ramesniu gyvenimu jaukiuos „boutique“ stiliaus 

viešbutukuose, kurie ypač vilioja turistus ar rinktis iš daugybės kitų viešbučių, nusidriekusių visai šalia auksinės pakrantės, pagal kiekvieno gyvenimo būdą, galimybes.

Šis kurortas tiks romantiškoms atostogoms, medaus mėnesiui. Bentota nesiūlo tokio aktyvaus naktinio gyvenimo, kaip kad pavyzdžiui Negombas, tačiau sezono metu, kuomet turistų daug daugiau, tam tikromis progomis taip pat yra rengiami šurmulingi vakarėliai paplūdimiuose. Kadangi Bentotos kurortas įsikūręs tarp gražiosios Bentotos upės ir spindinčio Indijos vandenyno, Jūs galėsite mėgautis ir romantiškais kruizais upe, ir minkštučiu smėliu, dideliu nardymo vietų pasirinkimu, galėsite išbandyti net skrydžius parasparniais ar išplaukti greitaeigiais kateriais ir dar daugiau. Galėsite pasimėgauti gaivinančiomis ar atpalaiduojančiomis Ajurvedos procedūromis. Viešėdami Bentotoje nepamirškite paragauti vietinės gamybos gardaus palmių vyno!

Keliaudami iš Kolombo oro uosto miestelį pasieksite per 3 val. Atstumas nuo Kolombo oro uosto – 97 km.

Bentota. Šri Lankos miestas kurortas Bentota. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO Bentota. Šri Lankos miestas kurortas Bentota. Kelionės į Šri Lanką, poilsis Šri Lankoje su LEHKO 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,